Golf 3 - problem sa potrosnjom

Golf 3 - problem sa potrosnjom

Posjedujem golf 3 1.6 benzinac i trosi na lokalnoj vozni oko 10l , na otvorenom 7,5 8 jel' mu to normalna potrosnja ili ?
 
zavisi druze kolko je teska desna noga, otvorena se moze spustit na 6L ako se normalno vozi u prosjeku bi trebo 8 trosit
 
za nogu neznam tacno, ali u normalnoj voznji znaci ne preko 3000 rpm trosi toliko a kad mu stanes na gas to je posebna prica :)
 
kao sto vidis Amer_89 ti dade podatak 8.8 kombinovana (fabricka)
sto dodje u praksi 9.5-10 (ako si bas blag na gasu) sto znaci da je to tako kako jeste :)
a taj benzinac (1.6) se nazalost slicno pokazao kao i 1.6i golfa dvojke (najvise trosi - ako uzmemo za usporedbu 1.3 i 1.8)

p.s ako ga vozis za sebe i ne planiras prodavat auto onda ti je mozda obicni plin rjesenje (500 KM s atestom)
 
Član
kao sto vidis Amer_89 ti dade podatak 8.8 kombinovana (fabricka)
sto dodje u praksi 9.5-10 (ako si bas blag na gasu) sto znaci da je to tako kako jeste :)
a taj benzinac (1.6) se nazalost slicno pokazao kao i 1.6i golfa dvojke (najvise trosi - ako uzmemo za usporedbu 1.3 i 1.8)

p.s ako ga vozis za sebe i ne planiras prodavat auto onda ti je mozda obicni plin rjesenje (500 KM s atestom)[/quot
Vozio sam golfa 3 1.6i 4 godine. Grad 8-9, otvorena 6-7. Zavisi kako tko vozi, kakve su dionice. Rekao bih da je ta potrošnja ipak malko pretjerana.
1.3 i 1.8 troše više od 1.6 u kombiniranoj vožnji. Ne znam odakle tvrdnja da se 1.6 pokazao kao najveći potrošač. To jednostavno nije točno.
 
Član
ja sam imao golfa 3 sa 1.6 b motorom i nije mi toliko trosio,provjeri ti lambda sondu i u kakvom je stanju sam motor,
 
Top