golf 2...molim komentar..hehe

golf 2...molim komentar..hehe

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mocan,al nije po mom ukusu,felge previse izbacene,isto u traktora
btw,sto u off-topic:icon_rolleyes:
 
Član
Ma onako po meni previse extremno al' da valja,valja al'u nekim stvarima nekim ne,sve zavisi od ukusa!
Meni recimo bi ljepse izgledo sa fabrickim branicima neg s ovim!
 
najprije se mora odredit klasa odnosno koja je vrsta stylinga radjena german clean ili extreme ovo se vidi iz aviona da je extrem look odnosno style i za takvu vrste klase je extra uradjen al za tu klasu i zato ga je smješno uspoređivat sa ostalim golfovima iz svoje klasa kao german old school i clean jer tu ne pripada zato vam je ružan pozz
 
Član
dadao_style je napisao(la):
najprije se mora odredit klasa odnosno koja je vrsta stylinga radjena german clean ili extreme ovo se vidi iz aviona da je extrem look odnosno style i za takvu vrste klase je extra uradjen al za tu klasu i zato ga je smješno uspoređivat sa ostalim golfovima iz svoje klasa kao german old school i clean jer tu ne pripada zato vam je ružan pozz
 
Član
dadao_style je napisao(la):
najprije se mora odredit klasa odnosno koja je vrsta stylinga radjena german clean ili extreme ovo se vidi iz aviona da je extrem look odnosno style i za takvu vrste klase je extra uradjen al za tu klasu i zato ga je smješno uspoređivat sa ostalim golfovima iz svoje klasa kao german old school i clean jer tu ne pripada zato vam je ružan pozz

Ružan mi je zato što na G2 ne ide extreme,ne poredim ga uopšte sa german style zato jer mi je svaki G2 extreme ružan..Staro auto,kockasto,on okitio spojlerima i plastikama
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top