golf 2 gti 8v trokira

golf 2 gti 8v trokira

Imam problem na golfu od druga auto vuce super tek oko 5000obrataja kad otvori drugu klapnu zatrokira i kad se pusti gas i ponovo dadne nastavi normalnu vuc!!
Znal ko sta bi moglo bit????
 
corrado87 je napisao(la):
Imam problem na golfu od druga auto vuce super tek oko 5000obrataja kad otvori drugu klapnu zatrokira i kad se pusti gas i ponovo dadne nastavi normalnu vuc!!
Znal ko sta bi moglo bit????

Pumpa od goriva 100%
 
dzinn16v je napisao(la):
corrado87 je napisao(la):
Imam problem na golfu od druga auto vuce super tek oko 5000obrataja kad otvori drugu klapnu zatrokira i kad se pusti gas i ponovo dadne nastavi normalnu vuc!!
Znal ko sta bi moglo bit????

Pumpa od goriva 100%

momak mi jedan reko da e izgleda na njemu neka od 5 bari atreba od 6 ili bi 6,5 bara!!a i kakva je to onda od 6 bara
 
Imas od 6,5 Bari Bosch 040 pumpu. Imas i after market walbro pumpe ali sumnjam da te to interesuje. Dosta GTI-eva ima problem sa tom pumpom... ;) Ispravio sam se.
 
dohc_16V_Mo. je napisao(la):
Imas od 6,5 Bari Bosch 040 pumpu. Imas i after market walbro pumpe ali sumnjam da te to interesuje. Dosta GTI-eva ima problem sa tom pumpom... ;) Ispravio sam se.

el ta 6,5 mozda od 16v da znam ka budem trazio drugo!
 
eh drug vidim da sumnjas u pumpu od goriva razlika od 5 i od 6 bari je u velicini pumpe tj.obimu precniku sa samim tim ako je u tebe od 5 bari a hoces stavit 6 morat ces mjenjat i mali rezervoar tj. kuciste od te pumpe gdje je ona smjestena
a cijena nove pumpe ne originalne je 180KM i dat ces oko 50KM za to kuciste i to je to ;)

sretno ;)
 
Član
e vak sad taj golf je bio moj znaci treba pumpu promjeniti ja sam stavio od ke-jettronic pumpu od 5 bara komplet sa kutijom na njemu je bila od 6 bara pumpa sa obimo od 60 mm znaci imam ja tu kutiju ako hoces poslacu ti brzom postom samo je do nje nista drugo da znas tako je kod mene isto na 16v pa sam stavio isto tu od 6 bara al sam moro zakrenuti paljenje skroz u + da bi radio normlano a kad je paljenje noramlno tako torokira na 5 isto do 5 ok znaci smao pumpa pozzz
 
izmjerio sam pritisak pumpe drzi 5 bara na punm gasu opadne na 4 bara e sad dali je to razlog sigurno da neuzimam dzabe drugu pumpu da nije do razvodnika?
 
Top