Golf 2 1,6 dizlo

Golf 2 1,6 dizlo

Član
Nez odakle da pocnem :D, golf 2 87 god, 51 kw, 97 prvi put registrovan. Registrovan punu godinu. Od opreme, sta ja znam zar golf 2 moze imat opreme.
Eo link s pika jer jos nisam usliko http://www.pik.ba/artikal/6592489/volkwagen-1-6-turbo-dizel/. Od planova prvo izmjenjat sve sta treba da bude mehanicki ispravan, pa onda nabaciti felgice remus, duboke karambolke (ako nedobijem otkaz na poslu :D:lol::lol:) i ovaj ruzni volan promjeniti :icon_mad:
Ima par packi i udubljena po limariji al sta mogu, bar nije udaran.
Prvo auto koje sam uzeo od svojih para :icon_smile:
2hqqivm.jpg
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
nek je sa srećom, želim ti puno pređenih km, to prvo auto bude covjeku posebno drago ;)

Ma drugo je, al prvo koje sam ja kupio, Hvala :icon_smile:

Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Mašala brate, nek' je sa srećom, puno pređenih kilometara želim :cool:

Hvala puno, jos da ga sredim da lici na nesto :lol:
 
Član
neka je sa srecom, po slikama sa pika sto se eksterijera tice izgleda odlicno, enterijer malo sredi, mehanika i to i :123:
 
Član
Motor je odličan za početak ,jer je turbo mjera za mene u dvici kad već dizela uzimaš, vidim odlična baza....limarija odlična....nekek stvari poromjeniti i bgm je biti vrh.....Koliko ga palti ako nije tajna??Ako teba šta kakvih dijelova pomoći oko nečega drug tu sma javi se...Neka ti ej sa srećom da se navozaš..pozzzz:cool:
 
Član
nek je sa srecom.. djeluje dosta ocuvan i ima finihh ovih nekih sitnica sto mi se svidjaju... ;)
 
Član
Hvala hvala :D. Nebo je skoro katastrofa, nisam cak ni skido ove presvlake da vidim u kakvom su sjedista stanju, al sve ce to sacekat jer cekam da legne plata da odradim ovo oko mehanike i izmjenjam sta treba pa ostalo. Valjda cu danas ubacit cd player i kkav zvucnik jer nema ih nikako :lol:
 
Član
Hvala svima, majstor se vratio s puta pa se izmjenjalo: ulje, filteri, mandzetna, zadnji lezaj otisao nosac skroz, kociona crijeva klinasti remen. Ostao zupcasti da se zamjeni seleni naprijed i sajla od rucne

20130522135706.jpg

20130522141006.jpg


Ubacena bas tuba i neko pojacalo od 200 da imam sta slusati, jer mi ni radio nije dosao ni instalacija za zvucnike :icon_mad:

20130504112042.jpg


Svi planovi stopirani jer sam mjesec bio na bolovanju, i sad mjesec dana cekam da vidim ocul dalje radit:icon_smile:
 
Član
Isao danas do borackog jezere i u povratku se kamen otkotrlja s litice i udari mi u suvozaceva vrata, sutra slike :icon_mad:
 
Član
Danas odlucio da skinem presvalake da malo ocistim kad imam sta vidjeti :icon_eek:
Sjedista prljava od necega isto spuzva kad se sitno izdrobi jos ljepljivo, pa sam to malo ocistio.

0grn.jpg


4c2a.jpg


qwlo.jpg


07qh.jpg
 
znas sta bi ti valjalo u enterijeru, naravno kada
budes u mogucnosti kupis sjedista od cetvorke moze se povoljno anci 80ak
km i 40 ugradnja, to bi ti unutrasnjos oplemenilo a o udobnosti
da ne pricam ;)
 
Top