Golf 1 gti cabrio drugi by Pikec-tuning

Golf 1 gti cabrio drugi by Pikec-tuning

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I evo jos malo radova
Ovo je Golf od moga Sina sto smo radili hteli smo da se razlikuje od onog beloga pa je ovako uradjen



Njemu se je kao momku jako svidjao i bio je prezadovoljan sa njime
 
hmm...nije lose ali bijeli ipak bolje izgleda...malo previse ostrih detalja na autu...jeste da je radjeno u tom stilu ali mu ne stoji bas nabolje:icon_rolleyes:
 
Dobrar kec, ali slazem se sa djavolicom da je ljepsi bijeli, ali kao sto kazes niste htjeli ba budu isti!
 
Član
Rekao sam vec da mi se svidja ova boja, crna hauba je super pravo! A jedino mi ove karambolke nisu nesta ali bitno je da se sinu svidja!
 
fino uradjen golf, nema sta, kao sto si i rekao samo nek se razlikuje od bijelog....
hauba je po meni zvijer
 
Član
Svaka cast na ulozenim parama, ali krajnji proizvod mi se ne svidja, nimalo....ipak golf nije za plastika.....
 
andre306 je napisao(la):
fino uradjen golf, nema sta, kao sto si i rekao samo nek se razlikuje od bijelog....
hauba je po meni zvijer
Ukusi su razliciti tako da o tome je veoma tesko rspravljati
Neko voli debele zene a neko mrsave a nekome je svejedno tako i sa autima
 
Član
o ukisima se neraspravlja ali ja osobno nisam ljubitelj gofa pogotovo cabria ali postujem kad covjek ulozi srce trud i rad na svoje auto zato je meni ovo projekt vrijedan respecta
 
Legend
sve je do necijeg ukusa,bar se vidi da je kvalitetno odradjeno,meni se svidja,ali ipak preferiram da to cisce malo izgleda.....clean
 
Početnik
extra kec,iako je bijeli bolji..a i na drugoj slici se vidi koji se ljudima vise svidio..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top