Golf 1 GT

Golf 1 GT

Član
Da parkiram svog krnju u garazu :)
Golf mk1 1.5 benzin/plin friziran,ne znam koliko tacno ima KW, alarm, daljinsko, centralno, koza, xenoni, kristalne stopke, remus, felge 15r 55 195, player je Sony 1GPL, Kenwood pojacala 600W na kojem su 2*12 subwoofer,auto je prije godinu dana generalno uradjeno,evo par slika:

scaled.php


scaled.php


scaled.php


scaled.php


scaled.php


scaled.php


scaled.php


scaled.php


scaled.php


scaled.php


scaled.php


scaled.php


scaled.php


scaled.php


scaled.php


scaled.php



Jos trazim za njeg masku bez znaka i obrvu na farove ako neko ima ili nekog zna ko ima pomozitr,hvala unaprijed.pozdrav
 
Član
RE: Golf mk1

e sad rade:D fin golf mozes i rostiljat sa nim:D:cool: samo mi se ove zadnje stopke nesto ne uklapaju;)
 
Početnik
RE: Golf mk1

evo sad cu i ja pocet srat :D...Ugl imas dobru osnovu sto je najvaznije..prvo malo ga spusti,skini ove balonke neki nizi profil gume stavi,i tak to ustimaj karambolku i bit ce bolji hiljadu puta,kulturica golf
 
Član
RE: Golf mk1

Lija je napisao(la):
evo sad cu i ja pocet srat :D...Ugl imas dobru osnovu sto je najvaznije..prvo malo ga spusti,skini ove balonke neki nizi profil gume stavi,i tak to ustimaj karambolku i bit ce bolji hiljadu puta,kulturica golf

heheh,druze,auto je prilagodjeno za svakodnevnicu,ne zelim da ga spustam nit stavljam niski profil guma jer necu moc ni na krivaju niti povuc sa sobom drustvo,kontas... kako sam ga zamisljao takvog sam ga napravio za mene on ne moze bit bolji...
 
Početnik
RE: Golf mk1

jegor1988 je napisao(la):
Lija je napisao(la):
evo sad cu i ja pocet srat :D...Ugl imas dobru osnovu sto je najvaznije..prvo malo ga spusti,skini ove balonke neki nizi profil gume stavi,i tak to ustimaj karambolku i bit ce bolji hiljadu puta,kulturica golf

heheh,druze,auto je prilagodjeno za svakodnevnicu,ne zelim da ga spustam nit stavljam niski profil guma jer necu moc ni na krivaju niti povuc sa sobom drustvo,kontas... kako sam ga zamisljao takvog sam ga napravio za mene on ne moze bit bolji...

Postujem druze tvoj izbor ;)
 
Član
RE: Golf mk1

mahe007 je napisao(la):
e sad rade:D fin golf mozes i rostiljat sa nim:D:cool: samo mi se ove zadnje stopke nesto ne uklapaju;)

u pravu si,stopke sami po sebi su lijepe ali kad sam ih stavio na golfa :S nije to to...
 
Član
RE: Golf mk1

Ekstra golf,jeli to malo spusten na toj zadnjoj slici je extra sto kazes spustis ga i obijes bubrege,a niski profil nikako,to samo mozes gledati a ne voziti po ovim nasim cestama obije ti bubrege a i isfurano je vise.

Metar vatru baca,jeli to ubacena neka zesca masina ili ti nevalja paljenje ?
 
Član
RE: Golf mk1

GTI FAN je napisao(la):
Ekstra golf,jeli to malo spusten na toj zadnjoj slici je extra sto kazes spustis ga i obijes bubrege,a niski profil nikako,to samo mozes gledati a ne voziti po ovim nasim cestama obije ti bubrege a i isfurano je vise.

Metar vatru baca,jeli to ubacena neka zesca masina ili ti nevalja paljenje ?



svaka cast lijepo receno,barem neko ima misljenje kao ja,sve to lijepo izgleda spusteno i niskoprofilno ali ne za bosna-kaldrma,hvala druze.pozdrav

alen_tz je napisao(la):
Iskreno, ne istice se ni po cemu u moru ostalih golfova..klasika :cool:

moru??? kakvom ba moru ? keceva je sve manje i manje na cestama a za 5 godina ja mislim neces ih vise ni vidjeti...
 
Član
RE: Golf mk1

Dobar kec, vidi se da si dosta truda ulozio, bas ga je korozija bila uhvatila, ali mi nije jasno kako na stoku da nako ode....
:cool::cool::cool:
 
Član
RE: Golf mk1

Dejan 16v je napisao(la):
Dobar kec, vidi se da si dosta truda ulozio, bas ga je korozija bila uhvatila, ali mi nije jasno kako na stoku da nako ode....
:cool::cool::cool:

hvala druze...


GTI FAN je napisao(la):
Ekstra golf,jeli to malo spusten na toj zadnjoj slici je extra sto kazes spustis ga i obijes bubrege,a niski profil nikako,to samo mozes gledati a ne voziti po ovim nasim cestama obije ti bubrege a i isfurano je vise.

Metar vatru baca,jeli to ubacena neka zesca masina ili ti nevalja paljenje ?



a na zadnjoj slici nije spusten nego stoji nizbrdo pod rucnom pa je malo cucunuo jest da ljepse izgleda ali nije onda funkcionalan a bio je nekad VR6 pod haubom :)) ali jednostavno ne moguce vozit sa takvim motorom po danasnjim cijenama goriva sa sudentskim budzetom a malo sam i iz cejfio,nema auto ubrzanje kao motor :D sad me ne moze nista darnut sto je sporije od 5 sek od 0-100 km/h ;)
 
Član
RE: Golf mk1

Ti majke,mogu misliti kako je isao kec sa vr-om ;) ali trosi sto kazes ko vrag.Ima puno kubika.Motori sa manje kubika a puno konja kao npr G60 su znatno stedljivi.
 
Početnik
RE: Golf mk1

jegor1988 je napisao(la):
Dejan 16v je napisao(la):
Dobar kec, vidi se da si dosta truda ulozio, bas ga je korozija bila uhvatila, ali mi nije jasno kako na stoku da nako ode....
:cool::cool::cool:

hvala druze...


GTI FAN je napisao(la):
Ekstra golf,jeli to malo spusten na toj zadnjoj slici je extra sto kazes spustis ga i obijes bubrege,a niski profil nikako,to samo mozes gledati a ne voziti po ovim nasim cestama obije ti bubrege a i isfurano je vise.

Metar vatru baca,jeli to ubacena neka zesca masina ili ti nevalja paljenje ?



a na zadnjoj slici nije spusten nego stoji nizbrdo pod rucnom pa je malo cucunuo jest da ljepse izgleda ali nije onda funkcionalan a bio je nekad VR6 pod haubom :)) ali jednostavno ne moguce vozit sa takvim motorom po danasnjim cijenama goriva sa sudentskim budzetom a malo sam i iz cejfio,nema auto ubrzanje kao motor :D sad me ne moze nista darnut sto je sporije od 5 sek od 0-100 km/h ;)




:lol::lol::lol::lol: inace lijep golf,klasika,a Bgm i fino si ulozio tako da je sad i limarija ok :D
 
Član
RE: Golf mk1

GTI FAN je napisao(la):
Ti majke,mogu misliti kako je isao kec sa vr-om ;) ali trosi sto kazes ko vrag.Ima puno kubika.Motori sa manje kubika a puno konja kao npr G60 su znatno stedljivi.

u trecoj je slajdro bez trzanja kvacila znaci samo stisnes do poda i pocne slajdrat i opet moras pustit gas ali je gradske uzimo oko 20L plina a otvorene 15 -16L a ovaj sad je nevjerovatno stedljiv motoric po gradu 7-8L plina na otvorenom ispod 6L navozam se :D
 
Top