Godišnjica smrti Boyda Coddingtona

Godišnjica smrti Boyda Coddingtona

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Siguran sam da je dosta vas pratilo serijal ''American Hot Rod'' čiji je glavni lik i šef radnje bio Boyd Coddington,za njega je čak radio i Chip Foose dok se nije osamostalio..Potaklo me da otvorim ovu temu jer je ova radnja zapravo imala dosta tragičan kraj..Dok su sređivali stara auta uvijek je bilo svađa,nesuglasica i mnogo otkaza ali je to Boyd držao pod kontrolom..Međutim,Boyd umire 27.2.2008.god. i nakon samo nepuna četiri mjeseca,tačnije 20.6.2008. njegova radnja za sva vremena zatvara vrata..Njegova supruga Jo Coddington nije mogla da vodi te je ostala samo u poslu sa felgama..Ionako je po meni ona najobičnija sponzoruša i kuja..I ovih dana se prikazuju epizode American Hot Rod,pa eto koga zanima može pogledati na Discovery Channelu,svih 5 sezona..

R.I.P. Boyd Coddington

Win07-p-BoydCoddington-3.jpg
 
Član
Ne mogu da vjerujem da je vec prosla godina, pa jebote kud ovo vrijeme ide....svasta....

RIP Boyd
 
Član
Kako vrijeme brzo prolazi...a usto, ne ocjenjuj zenu tako lako, zamisli kako je zeni ( svako je podcijenjava ) da vodi opet toliku firmu, mislim da se niko ni od nas ne bi snasao da odjednom pohvata sve veze, ali biznis ne caka, ili ostanes ili propadnes...samo si ovca medju vukovima...:icon_cry:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Kako vrijeme brzo prolazi...a usto, ne ocjenjuj zenu tako lako, zamisli kako je zeni ( svako je podcijenjava ) da vodi opet toliku firmu, mislim da se niko ni od nas ne bi snasao da odjednom pohvata sve veze, ali biznis ne caka, ili ostanes ili propadnes...samo si ovca medju vukovima...:icon_cry:

Ma općenito me nervirala,što je glumila šeficu,zbog nje je otpuštena ona Liz i gdje god je Boyd išao i ona se gurala i otkrivala auta s njim..
 
Član
Jbt pratim seriju ali nisam znao da je covjek umro....steta nema puno ljudi koji znaju praviti onakv auta....
RIP
 
BHT Ovisnik
strasna emisija,R.I.P
al eno ona 2 luđaka,lipu i onaj sređuju golfa 2 pa gledajte :cool:
 
pa meni vala i nije toliko brzo proslo,da me neko pitao rekao bih i dvije godine,nego RIP,dobra emisija.Gledao sam je prosle godine u tuzli,u brckom nema diskaveri.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top