gasi se amp.! help

gasi se amp.! help

Član
pozz ekipa
malo prije se otac vratio kuci,i kaze da se pojacalo stalno gasi.
i stvarno,pogledo sam...dok pjeva,ugasi se,pa se upali..i sve tako naizmjenicno u nekom razmaku od 2 s
posto je mrak vec,ne mogu bas cackat..
pa ako imate u vidu sta bi moglo bit,recite...
hvala
 
RE: pomoc!

neki kontakt, mozda remote, napajanje, masa, ili od zvucnika, a nije iskljuceno ni hladan lem, kao i mogucnost nekog kondenzatora u pojacalu ili drugog dijela koji se mozda brzo pregrije pa ugasi, cim ohladi upali,,,,,

na pamet tesko sta, ujutro pregledaj sve fino, sve raspoji pa nanovo spoji i vidi ;)
 
pogledaj da li lampica na pojacalu za PROTECT se upali, obicno crvena, ako da nakon bassa, moguce da su kablovi za napajanje pojacala pretanki ;)
 
Član
eto spojio sam opet maloprije amp. i radi normalno :icon_eek:
sta li mu je bilo nek ostane tajna,samo da se ne ponovi vise :lol:
 
da ne otvaram novu temu, isto mi se desava...
nisam vidio da se pali lampica protekta, al kad je pojacano na manjoj jacini, sve je ok..
bez zvucnika pojacalo radi normalno, kad je zvucnik prikopcan na normalnom modu, i nije puno pojacano radi i rijetko se desava da prekine, a cim je bridge-ovano il pojacano jace, gasi se nonstop i ponovo pali...
sta bi mogo bit problem, jer nije do mase il + kabla, jer su tek stavljeni i velikog su presjeka...nije ni do remote, jer sam prespajo direkt s +12 na RMT zicom, i isto se potpuno desava...
znaci, samo kad je zvucnik prikopcan... :)
je li to kvar kakav na pojacalu, da ne kupujem...jer sam tek na probu uzeo..

poz :cool:
 
Član
tito_i_partija je napisao(la):
tuba blaupunktova, 300W, 100W RMS-a, pojacalo Sony XM-SD12X...nece nijedan zvucnik koji je imalo jaci...

Jer je to pojačalo jačine daljinskog upravljača SONY video rekordera iz 1999te godine...



pojačalo za sub se zove monoblock ;)
 
Član
Jer je to pojačalo jačine daljinskog upravljača SONY video rekordera iz 1999te godine...



pojačalo za sub se zove monoblock ;)

[/quote]


kratko i jasno :D
znaci novi amp i to je to.
 
Bekir_SA je napisao(la):
tito_i_partija je napisao(la):
tuba blaupunktova, 300W, 100W RMS-a, pojacalo Sony XM-SD12X...nece nijedan zvucnik koji je imalo jaci...

Jer je to pojačalo jačine daljinskog upravljača SONY video rekordera iz 1999te godine...



pojačalo za sub se zove monoblock ;)
ovako mi je izgledalo ko ok, i po nekim onim tehnickim podacima nije izgledalo lose...
znaci to je to...sreca pa ga nisam platio, vec je samo proba bila..
valja nesto drugo trazit :)
btw, hvala na odgovorima ;)
 
Top