galletto flasher 1260

galletto flasher 1260

Član
Pozdrav fourmashi:lol:

Jel neko ima iskustva sa ovim... evo moj slucaj znaci nabavio sam taj chunerski kabal, vozim passata 2002 74kw i reko da probamo kako to ide i znaci prvo nisam uspio naci odgovorajucu mapu na cd-u koji dodje uz kabal... Sjetim se da rodjak ima isto passata ali je 96kw i onda kopiram mapu sa njegovog auta ubacim kod sebe auto ide blesavo dobro. Ali kada se ugrije auto na radnu temp. ima prekide kada radi na leru... Prepao sam se reko da necu sta zeznuti i vratim svoju fabricku mapu... Onda uhvatim komsiju kjoi isto vozi passata sa 96kw... uProbam njegovu mapu auto radi sve super ali ne ide kao sa onom mapom od rodjaka...

Imal ko savjet?

unaprijed hvala:123:
 
Član
daki je napisao(la):
Jarane javi se na ovaj broj
061 657 746kostace te 70 km

;)
I mislio sam njeg zvati iskreno vidio sam da covjek zna svoj posao...
Hvala ti druze sutra ga zovem...



Dottore je napisao(la):
nije svacije kroz selo pjevat ...

jako fino od tebe... bas me zanima o cemu ti pjevas... pitam za savjet, vidis kako je daki dao korisnu informaciju za razliku od tebe...
 
Član
Da li je neko voljan ko vozi passata 74kw chipovanog, dozvoliti mi da kopiram mapu sa njegovog auta experimentalno...

hvala :icon_smile:
 
Član
jedan je tako radio flashovanje pa je kupovao novi kompjuter motora jer je ubio edc15 sakom, pa uparivao ttablu i kljuceve itd ... pa se uvalio malo vise para.

Imaju ljudi koji rade svoj posao. To je poenta price. Ako hoces poslacu ti 15000 fajlova za sve tipove auta pa radi privatno :icon_biggrin:
 
Član
Dottore je napisao(la):
jedan je tako radio flashovanje pa je kupovao novi kompjuter motora jer je ubio edc15 sakom, pa uparivao ttablu i kljuceve itd ... pa se uvalio malo vise para.

Imaju ljudi koji rade svoj posao. To je poenta price. Ako hoces poslacu ti 15000 fajlova za sve tipove auta pa radi privatno :icon_biggrin:


ma znam sta mislis, jbg kod mene doslo metar nekih fileova al nista ne godi (ili ja neznam izabrati pravi) i ovo sam naravno uzeo da kod sebe experimentisem svijestan sam ja da je ovaj alat buranija sto se tice toga... ipak hvala na savjetu... volio bi ako ima neko file od passata 74kw ko je chipoivao da probam sta i kako :lol::123:
 
Član
Posalji poruku SM/u pa ces dobiti odg ... ne mozes uzeti drugu mapu od motora drukcijeg od tvog i bucnuti samo u svoj tek tako ... razmisli malo ... da ga ne ubijes ko zeca :D
 
Član
Dottore je napisao(la):
Posalji poruku SM/u pa ces dobiti odg ... ne mozes uzeti drugu mapu od motora drukcijeg od tvog i bucnuti samo u svoj tek tako ... razmisli malo ... da ga ne ubijes ko zeca :D

znam sta mislis jer ni sam fizicki raspored komponenti unutar racunara nije isti... ma moze moze ako ne imaju ljudi koji su strucni za to ;)
 
Član
Ja se ne bih upustao u takvo sto!

Bolje ti je platiti profesionalcima 300EUR da ti to odrade kako treba nego da na kraju izvalis 500EUR a da bi se vratio na onih svojih starih 74KW ....
 
Top