G O L F III

G O L F III

Član
Evo pošto kolega nije trenutno u mogućnosti pa da predstavim njegovog golfa
Motor 1.9 TDic 93 godište el. podizači stakala spotr. opruge i amortizeri felgice 16 sa gumama 215 40 16 naprijed i 225 40 16 nazad a evo i koja fotkica






 
Član
odlican primjerak...samo naprijed ovaj badlook i znak kvare ukupan dojam za 30%:)treba to rijesiti
 
Član
AnDel je napisao(la):
odlican primjerak...samo naprijed ovaj badlook i znak kvare ukupan dojam za 30%:)treba to rijesiti

upravo,,i meni se to nije svidjalo ni kad sam ga vidio uzivo,a ni sada ni se ne svidja,moglo se to bolje uradit,ali svejedno golfina je extra
 
Lijepa boja, fege takodje, unutrasnjost odlicna, samo bad look i ovaj znak ne idu nikako uz ostatak, kad se to rijesi bit ce :cool::cool::cool::cool::cool:
 
Legend
bas lijep golf ;) ima nekih cakica al je to stvar ukusa vlasnika .... iz vana skroz uredno uklonjene lajsne nema sta ,cini mi se da sam ga gledao u Bihacu par puta
 
Član
enesss je napisao(la):
bas lijep golf ;) ima nekih cakica al je to stvar ukusa vlasnika .... iz vana skroz uredno uklonjene lajsne nema sta ,cini mi se da sam ga gledao u Bihacu par puta

kod njega je tek par dana ima dosta stvari koje treba da se urade a prva je motor jer je ovaj već prosvirao izbacio ulje na odušak i na mjerač
 
ne kontam sto je ostavio naprijed vw znak, kad je komplet
auto uradjeno u clean stylu, a vtrica je lijepa, samo mi se
krom ne svidja i prednji spojler je trebao u boju auta;)
 
Legend
zatvoraš je napisao(la):
enesss je napisao(la):
bas lijep golf ;) ima nekih cakica al je to stvar ukusa vlasnika .... iz vana skroz uredno uklonjene lajsne nema sta ,cini mi se da sam ga gledao u Bihacu par puta

kod njega je tek par dana ima dosta stvari koje treba da se urade a prva je motor jer je ovaj već prosvirao izbacio ulje na odušak i na mjerač

aa , pa vjerovatno se ovuda vozao ....mislim prijasnji vlasnik

a ako je golf 1993 godiste , onda je i taj motor naknadno ubacen (TDI-a) tad nije bilo ,.... bilo je CL , GL , GTD ....pa su kasnije isli tdi i ostali

a gledavao sam ga , limarija je super uradjena
 
Top