Fuel saver

Fuel saver

Kao sto u naslovu pise nailazim na neki takoreci aparat za stednju goriva
ne znam dali je ova tema bila sto se tice ovoga ali evo da jsa krenem
gledao sam dosta emisija o ovome na Rumunskoj televiziji i ljudi testirali
pokazuje im smanjenje potrosnje npr. s 12litara bez ovog aparata a s njim 9.5litara
pa eto cisto informativno dali je to netko od nasih forumasa vidio uzivo i dali to ima gdje kod nas za kupiti.
Evo i par slika ovog cuda :icon_eek:

indexwwz.jpg

images1nx.jpg

22412424.jpg


ko nadje sta jos o ovom proizvodu neka pise ;)
 
Član
a kvalitet se prepoznaje po ovoj kabl-vezici,sto je omotana,valjda da drzi ovo zuto kino :lol:
 
Član
ma nije druze nista losa namjera sad da temu upropastimo i slicno al eto pogledaj i sam bolje i skontaj da je komad gume plastike spuzve omotan oko crijeva......
 
Član
http://www.choumagnetics.com/product_309814_Fuel_Saver.html

Fuels are mainly made up of hydrocarbons. Using a Super Fuel Saver, fuels change their magnetization orientation as they cross a magnetic field in the opposite direction of the external magnetic field. At the same time, hydrocarbon molecules change their configuration which reduces the intermolecular attraction forces. The fuel saver finely divides and distributes the particles evenly thus making the combustion more efficient.

1), Save money
2), Increase fuel mileage
3), Reduce exhaust gas
4), installing fast and easily
5), No power needed.
6), Works on petrol or diesel engines

Pa kako možeš i da pomisliš da magneti imaju kakve veze? Fabrike se takmiče koji će manje da potroši u fildžan goriva, a ovo 3l da uštedi, samo razmisli... prevara kao i sve druge sa ovim magnetima...
 
NeverMind je napisao(la):
ma nije druze nista losa namjera sad da temu upropastimo i slicno al eto pogledaj i sam bolje i skontaj da je komad gume plastike spuzve omotan oko crijeva......

pa jebo ga ti sto dzaba snimaju emisije u vezi ovoga
istom brzinom voze sa i bez njega i na board compu pokazuje trenutnu potrosnju jebiga to nikako ne mogu namjestit a fino se vide i obrtaji i mjenjac u kojoj je brzini ako to mogu smuvat neznam
 
Član
ernadhusic je napisao(la):
NeverMind je napisao(la):
ma nije druze nista losa namjera sad da temu upropastimo i slicno al eto pogledaj i sam bolje i skontaj da je komad gume plastike spuzve omotan oko crijeva......

pa jebo ga ti sto dzaba snimaju emisije u vezi ovoga
istom brzinom voze sa i bez njega i na board compu pokazuje trenutnu potrosnju jebiga to nikako ne mogu namjestit a fino se vide i obrtaji i mjenjac u kojoj je brzini ako to mogu smuvat neznam


ne kontam...

ja sam ti iznio svoje misljenje ....
ako hoces mogu ti reci bujrum brate kupi ne trosi gorivo nikako ako ce ti lakse biti
 
neznam ni sam ja stavio temu da vidim jeli bila i da razmjenimo savjete a vi ko hajvani napadate bezveze
ne planiram sebi ni kupovat ova govna ma kako tacno bilo sto kazu i pisu i snimaju cisto radi info sam ovu temu i postavio
na ovom forumu ima ljudi stio su danas dosli tj. postali clanovi pa bi bio red da se fino kaze prevara i to je to a ne kupi si spuzvicu kupi ovo kupi ono ma daj kakvi ste vi ljudi
kako znam za sebe nikog na ovom forumu nisam ni uvrijedio ni nista a vi ko zapete puske
ja da nemam para nebi ni vozio benzinca niti bilo kakvo auto sto se tice toga imam hvala Bogu a ovi nek si kupuju aute do 2000KM i neka se vozaju preko ljeta a kada zima dodje neka ih prodaju ili pokriju najlonom znamo svi kakva je zima neki bi se za guzicu ujeli sto su si nabavili auto
toliko od mene pozzzzzzzzzzz


OVDJE MOZE LOCK!!!!
 
Rumuni su ti manipulatori i prevaranti svjetske klase, ja njima nista ne vjerujem, iskusio sam par puta na svojoj kozi. Najgore je sto je to sve kod njih normalno i maltene opceprihvaceno, tako se bojim da je slucaj i sa ovim.
 
Top