Fuad Bešić poginuo za volanom "opel kadeta"

Fuad Bešić poginuo za volanom "opel kadeta"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
05.06.2009. 11:15

Fuad Bešić (25) iz Bosanske Krupe poginuo je preksinoć u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na putu prema Bosanskom Petrovcu. Do nesreće je došlo kada je mladić, vozeći automobil "opel kadet", izgubio kontrolu nad upravljačem, izletio s ceste i survao se u šumu u mjestu Lanište.

Kako nam je potvrđeno, s njim je u vozilu bio još jedan mladić, koji je zadobio povrede i zbrinut je u bolnici, a nalazi se van životne opasnosti. Bešić, koji je nakon izvlačenja iz vozila davao znakove živote, ubrzo je podlegao teškim povredama.

Nesreći je kumovala policijska potjera za mladićima koji se nisu zaustavili na znak policije u Bihaću. Nastavili su voziti prema Bosanskom Petrovcu, gdje su naišli na drugu policijsku blokadu, koju su također ignorirali, i nastavili vožnju velikom brzinom, što je na kraju bilo kobno.

Na mjestu tragičnog događaja uviđaj su obavili policajci u prisustvu dežurnog kantonalnog tužioca, koji je naložio obdukciju tijela nastradalog 25-godišnjaka. Automobil je prevezen u krug Policijske stanice, gdje će biti izvršena potrebna vještačenja.

Policajci provode daljnju istragu o ovom slučaju. Također, istragom će se utvrditi i razlog zbog kojeg se mladići nisu zaustavili na policijski znak, a uzet će se izjava od povrijeđenog mladića u bolnici.
 
Član
Default je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
nije mi ih zao nimalo nisu djabe bjezali

:cool: potpis ko kuca... sam pao sam se ubio, jedino bi mi bilo zao da je "usput" neko nevin stradao...

dopola potpis moglo je ovo i pametnije ako su vec bjezali mogli su stat negdje i nabrat ga ali avaj sve u svemu mlad zivot je izgubljen zato RIP
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top