Francuzi otkrili najzanimljiviji dio filma “Brzi i žestoki 5″ (video)

Francuzi otkrili najzanimljiviji dio filma “Brzi i žestoki 5″ (video)

BHT Ovisnik
brzi.jpg


Posljednji nastavak serijala “Brzi i Žestoki” u kino dvorane dolazi ovog petka. I dok se ljubitelji ove filmske franšize spremaju za masovno pohađanje kino dvorana širom svijeta Francuzi na Internet stavljaju najzanimljivije detalje iz petog nastavka ovog filma…

Priprema filma za francusko tržište izmorila je tamošnji ogranak Universal Picturesa pa je koncentracija nekih od djelatnika popustila što je rezultiralo objavom 3:44 minutnog videa koji u sebi sadržava dio filma s najviše akcije. U njemu Dom (Vin Diesel) i Brian (Paul Walker) pomoću dvaju nabrijanih Dodge Chargera kradu sef iz banke i njime demoliraju sve što im se pri bijegu nađe na putu.

Ako ste do sada dvojili hoćete li krenuti u kinu i kupiti kartu za novi nastavak filmske uspješnice “Brzi i žestoki” video koji smo okačili ispod teksta definitivno će vas na to natjerati. Svi oni koji umiru od znatiželje i pitaju se kako je snimljena scena sa sefom to mogu saznati gledajući drugi postavljeni video uradak.

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QJqNlVrxcw8&feature=player_embedded[/video]
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_bE2MOgj-8Q&feature=player_embedded[/video]

P.S. posto nema kina u Mostaru,da li netko zna kada ce biti u Sarajevu,ili kada bude da mi netko unaprijed javi da dođem:cool:
 
Početnik
Dobar trailer jedva cekam da dodje film i u videoteke :cool::cool:
Stavio bi ti plus da ima karma :icon_smile:
 
Član
Da, vrlo realno. Kad su cupali onaj sef, mogli su se malo raspitati i saznati koju o elasticnim sailama, a ne sa onim ko fol pocupati to :icon_eek:
 
Član
Nisam oduševljen em nerelano totalno, em koliko vidim sve ista auta nije tot to kad ne promjeni bar 5...i još da su neka malo zanimljivija bilo bi možda bar malo razloga da pogledam ovako jedino ako mi neko pokloni CD...
 
Dobri stari Fast and furious , usrase vise !!! :icon_mad::icon_mad: vuku jebeni sef ko da ima 100 kila u njemu a ne jedno 10 tona samo u vratima :icon_mad:
 
Ooooooooj koje smece od filma braco moja mila, kad se sjetim koliko sam samo obozavao "Keca", a sad ne mogu ni najavu odgledat do kraja (ceko samo samo da cujem Diesala na francukom :lol: ) ,uglavnom, smece, smece, smece, em nerealno, em nema uopce pravo da nosi ime "F&F", jbt pa ovo je obicni akcijski film, nema nikakve veze sa onim sto ga je proslavilo - automobili, tacnije tuning i ulicne trke.
 
Član
Premijera je 5 Maja u Sarajevu, tako sam cuo!
Ukakise izgleda film, vuku onaj sef ko da je igracka!Al eto treaba pogledati pa donjeti sud!
 
Član
Meni se ovo svidja, jbg. moraju stavljati neke inovacije. A ovaj sef izgleda radjen od lahkih legura :D haha
 
Član
Kakve ovo veze ima sa nastavkom ili prvim dijelom,umjesto da se bave trkama i tuningom oni se bave kriminalom
znači ko voli auta on je kriminalac obija banke i krade...
 

MTR

Član
da je kakav truck od 40-50 tona odradio u filmu svaka cast , al dva dodga po 2 tone :icon_eek::icon_eek: nema sanse , pogotovo sto bi se sasija prepolovila na prvom skretanju :D

al danas se trazi spektakl:D i ja cu ga odgledat cim se pojavi prvi dobar dvd rip , boli me za fiziku :lol:
 
Top