ford siera 2.0i

ford siera 2.0i

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo da predstavim od kolege vozilicu koju pomalo slazemo dok on nepolozi vozacki pa da ima vozilicu za koristenje dok mu nenapakujemo neki bimer
dakle rijec je o ford sieri 2.0i neki 115 ks na autu trenutno crvene spirale felge 17ke i jos neke sitnice uglavnom u izgradnji je :)

evo par slika
normal_4a2c174818c79.jpeg

normal_4a2c161aa870b.jpeg

normal_4a2c168690225.jpeg
 
Član
Uf felge su neverovatne... odlicno su se uklopile uz boju auta! Pa ovaj kontrast sa folijama... predobro izgleda sa ovim Ghia stopkama. Bas vredi da pozuri sa polaganjem :cool:!
 
Član
felge je dobio skoro pa djabe 350 maraka sa gumama :) a auto ima dosta ghia opreme ali pomalo dosta mu za sada :)
 
rijetke su siere a da su ovako ocuvane...imao sam priliku da se voizm u istoj,jako udobno i prostrano auto ;)
jel ovo i prednju sajbu zatamnio :icon_rolleyes:
tek polozi i odmah ce kazne placati za stakla,a mozda i za brzu voznju,jer jako je ovo cudo :icon_sad:
 
Član
nije prednja zatamnjena to je odsjaj takav
a kakve su to price za kazne za stakla ja se vozam po herc vec mjesecima nikad niko prigovorio nije a sta je jako 115 ks to je igracka :)
 
bmwscaner je napisao(la):
nije prednja zatamnjena to je odsjaj takav
a kakve su to price za kazne za stakla ja se vozam po herc vec mjesecima nikad niko prigovorio nije a sta je jako 115 ks to je igracka :)

jest igracka ako on vec ima iskustva u voznji
ne znam za hercegovinu al u bosni lupaju kazne za zatamnjene sajbe :icon_sad:
 
Početnik
kod nas kaznjavaju redovno za tamna stakla
al ja ne lijepim folije ne zbog kazni nego zato sto kod nas slabo ima auta bez folija, pa mi veca furka..kod nas ljudi kad kupe auto na autopijaci odmah u onom autoshopu preko puta kupuju i folije..

Na ovoj sieri ekstra stoje,ide uz boju,jos ako ne kaznjavaju...beton ;)
 
lijepa je siera a felge su za 10 cuj 350 km sa gumama :icon_eek::icon_eek:
A 115ks za pocetnika je vise nego dovoljno :123::123:
 
Član
momak vozi vec 7-8 godina stalno tako da nije bas pocetnik a ucio se na mojim kockama redovno divljanju tako da ima dosta skole :) a bit ce to jos bolje ako prije toga ne izleti dobra kockara hebo forda kad je bimer tu :) hahha
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top