Ford Focus RS Unveiled

Ford Focus RS Unveiled

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Ubrzanje:0-62mph in 5.9 seconds
Snaga: 296bhp
Top speed. 257km/h


160u06s.jpg


2ji8b5.jpg


350lcfm.jpg


w7d66a.jpg
 
svi golfovi ovoga svjeta sakrijte se u svoje rupe, dolazi kralj da vas maltretira!
tesko je probrati izmedju ovog monstruma i Meganea R26.R, ali svakako se ne moze pogrjesiti kojeg god da se odabere. ta dva auta su svetinja za kompakt klasu...
 
Član
uuu jebo mater.... al je lijep... koliko ovo cudo kosta... mislim RS izvedba?

@freekvw - sakrij se u kakvu ulicicu... sa puntom i ne sramoti se :D
 
Član
R26.R nema straznjih sjedista, dosta je ogoljen - nije bas tako everyday car kao ovaj. Jedino obicni R26 dolazi u obzir, kojim bi se potpuno zadovoljio... :icon_biggrin:

A ovaj Focus RS jos treba dokazati koliko je brz, snage ocito ima, performansi na ravnom takodjer, ostaje da vidimo brzinu na krivinama, uzitak voznje.
 
mah, recept mu je tu. diferencial, neko nikad do sada koristeno rjesenje za podupravljanje i gomila snage. ako je prosli RS mjerilo po kojem ce Ford da se vodi onda bi novi RS trebao da bude vrh.

@bulex

ajde ne pametuj... lijeci frustracije negdje drugo...
 
Član
Vidiš stvarno koja je golf klasa, izađe neka nova jurilica i odma se spominje golf hahahaha, a ionako ovo je novi ford focus, još se mora čekat i vidit kakav će stroj bit najjači u golfu VI :)
 
Član
Bez uvrede, ali po meni mu ni R32 nije ravan. Golf GTI ? To se ne moze nikako porediti sa ovim masinama. Svaki novi GTI je samo tezi i nista vise, performansi ni na vidiku, kec i dvica su prave GTI masine, a ovo ostalo... nicht's...
 
Član
Ovako koliko ja znam GTI je jedino KEC i PETICA i to je dokazano i nema dalje pogledajte testove a ovo nije klasa GTI-a a bogami ni R32 bar po snazi pretpostavljam da je unutra petak (VOLVO) i turbina.
Testovi ce pokazati svoje, zivi bili pa vidjeli (A NE ZABORAVMO KO JE ZAPOCEO OVU KLASU AUTOMOBILA OSTALI SAMO PRATE!!!!!!)
 
i mene buni sto su odustali od pogona na sva cetiri tocka. ali eto valjda ce radi toga biti laksi..
bit ce uskoro testovi sigurno
 
Član
freekvw1983 je napisao(la):
svi golfovi ovoga svjeta sakrijte se u svoje rupe, dolazi kralj da vas maltretira!
tesko je probrati izmedju ovog monstruma i Meganea R26.R, ali svakako se ne moze pogrjesiti kojeg god da se odabere. ta dva auta su svetinja za kompakt klasu...

SamiRX-8 je napisao(la):
Bez uvrede, ali po meni mu ni R32 nije ravan. Golf GTI ? To se ne moze nikako porediti sa ovim masinama. Svaki novi GTI je samo tezi i nista vise, performansi ni na vidiku, kec i dvica su prave GTI masine, a ovo ostalo... nicht's...

.....P O T P I S..... fkt. KRALJ JE DOSAO.....:icon_twisted::lol:;)
 
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
Bez uvrede, ali po meni mu ni R32 nije ravan. Golf GTI ? To se ne moze nikako porediti sa ovim masinama. Svaki novi GTI je samo tezi i nista vise, performansi ni na vidiku, kec i dvica su prave GTI masine, a ovo ostalo... nicht's...

;)


Al ce biti brz, a sad koliko vidit cemo :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top