Folije

Folije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Naime hocu krov da prekrijem crnom folijom,pa me zanima kako se zovu te folije,kolika im je cijena,jel princip postavljanja isti ko i onih za stakla,jel problem skinut poslije,ostaju li slucajno na laku kakvi ostaci kasnije kad se skine,jel ih problem stavit,sve sto znate pis'te :icon_biggrin:

Hvala ;)
 
Član
oko 100km je cjena znaci krov mora biti bez packe da lijepo legne...postavljanje je isto koliko znam kao i kod onih folija...;)

a da li sta ostaje poslije folije vidjet ces kad skines:)
 
Skoro sam ja otvorio istu temu, i niko nista konkretno napisao, btw nas'o sam na marketu i piku u oglasima neki koji ugradjuje llumar folije, radi isto i sa tim folijama za krov, nisam pitao koliko kosta, jer sam odustao od toga! Evo link sa pik-a http://cacfolija.pik.ba/ pa kontaktiraj lika, nadam se da ce ti ovo sta pomoci!
 
Član
moze se to uradit.nije nikakav problem.nakon skidanja ce ti ostat ljepilo a njega lako skines nitrom i onda malo polir paste;)
 
Druze to nije nikakav problem uradit i to je puno bolja varijanta od farbanja, kad hoces mozes je skinuti i polir pastom ispolirat ako gdje ostane lepila s folije.
Ja koristim tu foliju za neke dr namjene i cijena kvadrata 1x1m 25 KM, pa ti skontaj kolko bi te ispalo da kupis foliju i jednu praznu bocu od blica za staklo sa vodom i plasticnom spartlom i na poso sa jos jednim za 1h gotovo ;)
 
Pa to se trazilo,fala ljudi.

Znaci otprilike oko 50 km materijal i sat vremena posla.

Hvala,jos mi ervix samo reci gdje se ima kupit u Tz i imal neki konkretan naziv il samo "folija za na lim" :D
 
Legend
evo pogledaj ovde momak sa foruma radio sebi na kecu pa se raspitaj kako sta:cool:
http://www.bhtuning.com/mk1-by-petko-t-36569.html
 
Član
Pa jesi vidio kod mene, onaj dio na gepeku sto sam radio sam sebi, trajalo je 15ak minuta a kostalo marku dvije :D

I rekoh ti gdje ima kupiti i ako nije karbon folija 100 markica ces uradit cijelo auto. Ako hoces carbon look foliju malo je skuplja i moguce da krov dodje 100 al i to mi je pretjerivanje i sisanje ovaca al zato ovce i sluze, ja bi radije kupio bijelu foliju i dao nekom da ploterom odstampa carbon pa ako hoces i da pretjerujes das nekom da je laminira i opet ne znam dal bi kostalo 100 a dobio bi carbon carbon carbon :D
 
Jest,al Menjicu kod tebe je mat,sto bi ja rado na crx-u odradio kad bi uzimao onog sivo-crnog,al ovo sam konto na Seatu uradit,pa ne znam kako bi mu mat sjela.

A de mi sad reci gdje tacno u Sarajevu i mozel se narucit i broj telefona napisi ;)
 
erol_brcak je napisao(la):
Pa to se trazilo,fala ljudi.

Znaci otprilike oko 50 km materijal i sat vremena posla.

Hvala,jos mi ervix samo reci gdje se ima kupit u Tz i imal neki konkretan naziv il samo "folija za na lim" :D

D.o.o FORTUNA Tuzla sjenjak - slavinovici (zgrada s lijeve strane kad ides od sjenjaka ka slavinovicima to jest prije dramara) Glavni uvoznik za bih folija...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top