FOLIJE i PRIKLJUCAK DALJINSKO ZAKLJUCAVANJE

FOLIJE i PRIKLJUCAK DALJINSKO ZAKLJUCAVANJE

EJ2

Član
Znaci ljudi, molba:

Nemojte molim vas rasuti paljbu po meni da pretrazujem forum u vezi ovoga, radio sam nocnu, bio kod zubara, mrtav sam znaci a sutra valja posle posla krenuti u bosnu pa stvarno nemam vremena, krv pljujem, da mi je samo zaspati da prestane bol.

Znaci Doboj i okolina, zatamnjivanje stakala pozadi, tri povrsine znaci. Poznajete li koga da radi dobro i da ima vremena u cetvrtak ili najkasnije petak?

Isto tako i za prikljucak daljinskog, samo da spoji kablove, motoric cu postaviti ja kad mu pronadjem mjesto (to je manji problem, al sa strujom sam na ratnoj nozi)

Nekoga da mi ispegla gepek se nadam da cu naci i sam.

Nadam se nekim odgovorima do veceras i sutra ujutru. Hvala vam unaprijed.

Pozdrav
 
Član
za folije moram se raspitat u doboju ko radi.a za prikljucak daljinskog ja sam kod ilica auto elektricara( nalazi se na usori ) doslo me 10km. za gepek ima kod pijace dobar momak ako hoces mogu ti nabavit broj
 
Član
jel ti daleko do Modrice?
Radi momak EXTRA i folije i daljinsko ;)
ako budes htjeo javi da ti posaljem broj
 

EJ2

Član
@dario i @guster... ajd druze, ti dario, ako nije frka vidi u doboju ima li sta pa javi... a gusteru, nije modrica daleko, taman bih mogao vidjeti i rodice ali ako bi bilo u doboju ipak bih tamo. ali ako nije frka sukni mi broj od tog sto radi ako ga imas. ja cu danas nekad posle podne ili navece ubaciti nasu karticu pa cu dobiti poruke

evo broj 066 445 252

pozdrav

EDIT: normalno, hvala svima, da ne nabrajam sad pojedinacno. llumar je extra, nema sta, ali do tuzle je ipak malo dalje nego do modrice a nemam ni pretjerano puno vremena. odoh spakovati stvari pa krecem.. mozda nekog od vas i sretnem. pozdrav
 

EJ2

Član
ma ja ba... nishta.. ali hvala ipak :icon_rolleyes:

ovoj temi moze i lock, sredilo se
 
Top