Floruscentna boja

Floruscentna boja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
noknaaerografija01jd6.jpg


noknaaerografija02uh1.jpg


noknaaerografija03cj5.jpg
 
Član
Jao koja furka :) zamisli da pijan naletis odjednom na ovo u nekoj malo mracnijoj ulicici :D mislio bi da si na tripu nekom :)
 
Član
trizex je napisao(la):
Jao koja furka :) zamisli da pijan naletis odjednom na ovo u nekoj malo mracnijoj ulicici :D mislio bi da si na tripu nekom :)

Ma zamislite da nas sretnu policajci negdje u mraku, pa pucali bi na nas :lol:
A rekli bi i da nemamo pravo tako farbati auto i napisali nam kaznu :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Legend
sa air brush floruscentno lakirano,prvi put vidim ovo :icon_eek::icon_eek: premocnoooo!!!
 
Član
koja mocna boja...imali se igdje nabaviti kod nas i koliko kosta???stvarno mi je premocna...moram ovom bojom prefarbat motor...
 
Član
sigurno da se moze naruciti ali imam neki jeben osjecaj da je skupooooooooooo al je mocno zamisli napisat JBM POLICIJU po noci piszu prijave privode a sutra dokazi nestanu hahaha
 
Član
odmah bi bacila tablette koje uzimam hahaha bas fora.. ja sam cula za neku ghost-foliju a ovo vidim prvi put lol
 
Član
Svasta sam dosad vidio a ovo stvarno-extra,mozda malo previse sareno al etooooo...........
 
Član
kako bi ovo mocno bilo da mogu na skodu nabacit heh...mogu mislit koliko bi kostalo mjera boje hehehe :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top