Fiat UNO Turbo

Fiat UNO Turbo

Pozdrav tuningovci moji ja trenutno imam Fiat Uno (poslije cu staviti slike) trenutno je u njemu diesel motor ali hocu da mu ubacujem motor 1,3 turbo pa mi treba pomoc oko nekih stvari odnosno trebaju mi odgovori na neka pitanja. Moj trenutni Fiat ima 5 vrata i 95 je godiste a drugi koji hocu da uzmem je sa starijim onim kvakama na vratima i troje vrata je. Pa me zanima nece li biti problema da se sve to ukomponuje i koliko to otprilike kosta.Trenutno mi ni mjenjac nije ispravan a registracija tece, koji je proces koliko kosta atest kako cu sta cu? i ako sam promasio gdje cu postaviti temu javite mi sve sto je vezano za moju temu.Sta ako nije turbina ispravna u tog fiata za koliko para mogu naci drugu pozz hvala
 
Član
Da ne pricam dzaba, 061337568 - Amir, ako bude pitao reci Ajdin ti dao broj....znaci ne znam STA da ti padne na um vezano za taj auto, on to ima u malome prstu.....;)
 
trizex je napisao(la):
Da ne pricam dzaba, 061337568 - Amir, ako bude pitao reci Ajdin ti dao broj....znaci ne znam STA da ti padne na um vezano za taj auto, on to ima u malome prstu.....;)

Svaka cast hvala :) Svaka pomoc je dobrodosla ovaKWa pogotovo :)
 
Član
ako ima iko za una turba u bih bolji od amira (ovog sto trizex navede) sjeci me gdje sam najtanji...
 
Član
Imaju i u Sarajevu dva jako brza Una Turbo, jedan vozi 13 a drugi 14 na 402 metra :icon_biggrin:
 
Član
Da da, ono radi cega ja Amira preporucujem je to sto je rastavio i prepakovao dosad more jedno tih Unica, i trenutni je "pakovani" turbak, bio je 900 kubika u startu :)
 
a jel Amir mozda ima za prodati motor 1,3 1,4 turbo za UNO ? ili bilo ko drugi mozda zamjena za diesel ili kako sta :)
 
Top