fiat tipo farovi

fiat tipo farovi

Član
pozdrav...dali netko zna mozda ima li uopce i gdje za kupiti prozirnih farova za fiat tipa...ili netko ima prijedlog ili iskustvo kako ih napraviti?hvala
 
Član
nazalost slabo....ima neki set u turskoj se pravi, sa socivima, ali su ogavni do bola.....ja sam na kraju odustao od toga i upakovao sebi prednji kraj od alfe 155 ponajvise radi lijepih farova i sociva u njima :)
 
Član
vidio sam to,ima na fiatistima bas nesto o tome i ima par slika kako su ti slupali auto na parkingu....
 
Član
sranje j*iga, sta ces....uglavnom, samo kemija, ja sam probao prije toga farove od BMWa 3ce 1992 god, oni su mi izgledali onak' priblizno slicni, dali su se upasovati, samo ima prepravki i na limariji da to sve lijepo djeluje....
 
Član
u fazi sam pravljenja zaleđine fara od poliestera, upasaću aftermarket soćiva bixenon , a staklo ću gledati da napravim od lexana tako da ga nemam razloga savijat, dakle samo izrezati i nalijepiti na poliester i naravno to sve zaštititi obrvicama. Samo još tražim kakva dobra sočiva da po njima mogu raditi kalup za far!
 
Član
ako vec nema tih farova.. mozes uradit sto je kolega Enes uradio na svom golfu ;) .. po meni extra stvar http://www.bhtuning.com/golf-mkiii-by-enesss-05-12-2010-po-t-4967-125.html
 
Top