Fiat Tipo 1.6 ofarbane fele :)

Fiat Tipo 1.6 ofarbane fele :)

Član
eh ovako...neki dan sam dao razbijenog bmw stranaca za fiata tipa na nasim tablama..odjavljen :cool:
Rijec je o tipu 90-to godiste 1.6 66kw..plinski amortizeri,,spusten,borbetove fele 14-ke 6j sa dobrim gumama 185/60,maglenke,el podizaci,el siber,el retrovizori,digitalna tabla,ocuvana limarija,,motor u extra stanju ide ko lud :D
inace samo bmw volim..al sto vise vozim fiata sve mi se vise svidja...tako da vjerovatno ce ostati u mom vlasnistvu :cool:evo par slika :cool:
dsc00123copy.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
dsc00122copy.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
dsc00124copy.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
dsc00098copy.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
dsc00096copy.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
dsc00097dg.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
 
Član
RE: Fiat Tipo 1.6

Hehe
I ti iz BMW-a u Tipa :cool:

Ja nisam do prije par godina htio ni primirisati blizu talijana, ali nakon prometne s BMW-om kupio istog takvog Tipa (samo dizela) za neku siću.
To je jedini auto kojeg sam vozio više od godinu dana bez IKAKVOG ulaganja.
Jedino mu je mana bila jako loš pod koji je prošli vlasnik totalno zapustio i držao ga u bašči
:lol:


Evo mu brata:


:icon_smile:
 
Član
RE: Fiat Tipo 1.6

nisam se nadao da cu na kraju fiata voziti,,,al sve vise i vise mi se svidja...registrovati i lagano sredjivati...svaki predlog je dobro dosao :cool: ev jedna slika motora :D
dsc00126oh.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
 
Član
RE: Fiat Tipo 1.6

aj molim te samo pogledaj brojeve sasije, ako je to taj fiat sto smo ja i jaran isli gledati da mjenjamo kljuc za kljuc za ford scorpion onda auto nije uredu!!! kucani brojevi sasije, samo se nadam da nije to tajjj, pogledaj dobro
 
RE: Fiat Tipo 1.6

fina auto nema sta neka je sa srecom samo gledajuci ovaj motor cini mi se da je ovo 16V ili se ja varam poluanspric to su ok motori samo redovno odrzavanje i predju fini kilometara imam i ja slican motor u yugu samo malo jaci
 
Član
RE: Fiat Tipo 1.6

Ma sta vam je, kad je Fiat bio auto, tu je Fiat da se mozemo smijat :D

@dado motor je 8v, al dvije bregaste....
 
Član
RE: Fiat Tipo 1.6

trizex je napisao(la):
Ma sta vam je, kad je Fiat bio auto, tu je Fiat da se mozemo smijat :D

@dado motor je 8v, al dvije bregaste....

upravu si kad je fiat bio auto :lol:
nego ja se ne razumijem u fiat nikako...de ti meni reci sta ja vozim :D ja se slomio dok sam desifrovao znak na njemu DGT cat i.e :lol: :lol:
nisam mislio da cu ikad ovo reci al zaljubio sam se u fiat :D :icon_twisted:
 
Član
RE: Fiat Tipo 1.6

Jbg, obicno je to tako, ljudi pljuju ono sto ne znaju....

DGT - digitalna tabla, elektricni paket prozora i sl.
cat - katalizator
i.e. - monoajnspric - a ne karburator, "poluajnspric" i slicno
 
Član
RE: Fiat Tipo 1.6

trizex je napisao(la):
Jbg, obicno je to tako, ljudi pljuju ono sto ne znaju....

DGT - digitalna tabla, elektricni paket prozora i sl.
cat - katalizator
i.e. - monoajnspric - a ne karburator, "poluajnspric" i slicno

aa hvala ti :D
ako ostane kod mene do proljeca a vjerovatno hoce...razmisljam da ubacim mu jaci motor 1.8 16v ili 2.0 16v :D
hmm neznam dali bi bilo ljepse da mu ofarbam karmbolke u boju auta :icon_question: i kako da fele ofabam..kontao sam u crno ili boju auto :icon_rolleyes:
 
Član
RE: Fiat Tipo 1.6

Karambolke u boji mu stoje extra, to svakako, felge ne diraj, pokvarices ih :)
 
Top