FIAT Punto mk2 1.2 8v

FIAT Punto mk2 1.2 8v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo da i ja malo pojačam Talijane.
Punto je 1999 g.p. sa osnovnim motorom 1.2 ,44KW ali sa finom opremicom (Klima,ABS,4xair bags,el podizači stakala,podešavanje volana i sjedišta po visini...) uvežen je iz Njemačke,a tamo su mu ugrađene crvene opruge i alu feluge Postert 7x15 sa gumama 195/50R15,imao je i muzike ali je to povađeno pošto vidim ispod zadnjih sjedišta razvučeno kablova.U BiH je uvežen prije tri godine,a vozio ga deda i sa njim prešao 17000 km,sad ima 139000.
Uredan auto skroz,utegnut a u krivinama leži ko na tračnicama,morao sam ga uzeti iako nisam planirao.
Deda ga ostavio u račun za Peugeot 407 kod nas na placu.
[attachment=26818]
[attachment=26819]
[attachment=26821]
 
Član
bas je dobar punto ..uscuvan pravo..vozam se u takvom puntu skoro svaki dan..fino ide za taj motoric..
p.s skini tu kamiondzijsku naljepnicu bih;)
 
Član
Evo još koja slika od sinoć a danas je skinuta idiotska king size BIH naljepnica :)
[attachment=26832]
[attachment=26833]
 
BHT Ovisnik
sad oces rec da ti je dedo idiot:D

salim se,fin puntac,boja i felge mu fino stoje:cool:
 
Član
Evo palo poliranje i dubinsko pranje ;)
[attachment=27031]
[attachment=27032]
[attachment=27033]
[attachment=27034]
 
Član
E fala druže,al preguraću sa aluminjarama zimu.Ovde kod nas em ravnica,em slabo snijega tako da se može i sa ljetnima.
Jel zna neko u čemu problem kod punta sa kratkim svjetlima,duga su odlična al kratka bacaju ko u malo boljeg bicikla ;)
Ja pretpostavljam da je zamućena leća.Postoji li kakvo rješenje za to?
Ugrađivao bi xenone,al ne bih ništa postigao dok ne riješim leću,svijetlili bi ko malo lošija normalna kratka svijetla;)
 
Član
Ja samo što reče da kod nas ima slabo snijega,ovo bijelo govno danas odma zapada ;)
[attachment=27204]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top