fiat punto 1.2 elx tiptronik

fiat punto 1.2 elx tiptronik

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kupio sam ga skoro i neznam cemu sluzi dugme e pored menjaca koje moze da se ukljuci i iskljuci,sta je bolje za gradsku voznju
 
Član
Pa city mode jeli tako, on tije kad se vozikas po gradu bolji, do 70Km a poslije ti je bolji obicni mode.Znaci iskljucis city.Valjda ti je to to.
 
Član
I ja mislim da je to City,ali i kad ga ukljucis on se sam gasi preo 60 km/h mislim! Slikaj pa stavi da ne nagadjamo!
 
Član
Dugme E (economy) služi ti za uključivanje ekonomične vožnje (manja potrošnja).
Vidjet ćeš kad ga uključiš automatski se smanji broj okretaja.Služi ti samo za laganu vožnju ako želiš vozit brže moraš dobro pretisnut na gas.
 
Član
to ti je city servo koliko ja znam.. lakse za vozit po gradu ( jos laksi volan nego obicni servo) ali ne preporucljivo :) velika je mana servo na tim Puntima :) jer je elektricni;)
 
Član
Kod mene City ukljucen prije tri godine i jos nije crko....nema veze on ako ce se sj*at on ce se sj*at i to je najvise do serija punta nema veze sa koriscenjem....
 
Član
uni--que je napisao(la):
1. to ti je city servo koliko ja znam.. lakse za vozit po gradu ( jos laksi volan nego obicni servo)

2. ali ne preporucljivo :) velika je mana servo na tim Puntima :) jer je elektricni;)

1. je tacno

2. je jos jedna budalastinja i predrasuda o talijanima
 
Član
Nemojte me pogresno shvatit kazem to jer sam susreco to kod njih izvinite molim vas... konkretno kod Clana Cruel sto je vozio punta od roditelja kod njih se desavalo jednostavno prestane radit servo.. i ugasi i upali auto i opet radi :)... opet se izvinjavam!
 
Član
Ljudi znam o čemu pišem, imao sam isti takav punto.
City servo dugme ima na sebi nacrtan volan. U ovom slučaju na dugmetu je napisano veliko slovo E (economy), nalazi se odmah pored mjenjača koji izgleda kao joystick, a služi smanjenju broja okretaja. ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top