Fiat Bravo 1.4 savjet

Fiat Bravo 1.4 savjet

Član
Imam neku ponudu da kupim za 2200 KM Fiat Bravo 98 god. klima , i oprema sva, 1.4 12V pa me zanimaju kakvi motori koje mane i tako
 
BHT Ovisnik
RE: Izvinite ako sam promasio pdf !

bravo kao bravo fino auto, nema nekih posebnih mana,al koliko znam da je opce poznato da su ti motori uzasni zato i jesu daleko jeftiniji od ostalih brava s drugim motorima,netko ce detaljnije reci koje su mane, al znam da su ti motori uzasni dok je 1.6 16v jako dobar motor
 
Drug ako hoćeš sebi belaja onda uzmi taj Fiat s tim motorom, ja sam imao 1.6 16v i danas žalim za njim kako je bio očuvan, al' jbg mlado ludo. Ako već ganjaš takav auto 1.6 16v uzmi, 1.8 ide al' i troši, ovaj 16-ka je optimalan.
 
Član
i ja sam se naslusao svasta o tim 1.4 12v motorima ovakvi i onakvi, ali evo iskustvo iz prve ruke, prijatlj ga ima u bravu vec 4 godine, nikad ali nikad nikakvih problema nije imao. Redovni servisi sipaj i vozi, a ne stedi ga nimalo. To ti je moje iskustvo, u glavnom to ti je macak u vreci kako god okrenes ;)
 
Član
Nije sad bas da taj 1.4 tolikoo ne v alja,i da je los,,sluzice on,ali ovi 1.6 i 1.8 su puno bolji.Optimalna sredina je ovaj 1.6,ne trosi puno vise od 1.4 a osjeti se razlika,i pouzdaniji je.Ja sam 6 god vozio 1.8-16v,jak,ide extra,malo se kvari,samo sto trosi.
 
Član
ako je dobro odrzavan ok je i taj motor, ali tesko je naci takav, tako da ti savjetujem da ga zaobidjes ipak i vidis 1.2 ili 1.6 16v;)
 
Član
Kao sto rekose, smece od motora. Ne moze preci 100 000 da ne ode bregasta, a ona je skupa prilicno i pitanje koliko ce opet da traje, plus trosi a ne ide. Od benzinaca samo 1.2 ili 1.6;)
 
Top