Felge sa rubom

Felge sa rubom

Član
pozdrav, ovako, opel corsa b, 99 g. trenutno imam 185/60 r 14, i sad mene zanima sta je najbolje napravit kad bi stavio 195/50 r 15, probao sam namontirat 1 felgu sa gumo da vidim da mi negdje ne struze i sve pase, jedino me zanima dal ce mi auto izgledat previsoko i koliko ce mi to s...ebat trap,krajnike, kuglu i ostalo. sta vi kazete?
 
Član
bokymunya je napisao(la):
pozdrav, ovako, opel corsa b, 99 g. trenutno imam 185/60 r 14, i sad mene zanima sta je najbolje napravit kad bi stavio 195/50 r 15, probao sam namontirat 1 felgu sa gumo da vidim da mi negdje ne struze i sve pase, jedino me zanima dal ce mi auto izgledat previsoko i koliko ce mi to s...ebat trap,krajnike, kuglu i ostalo. sta vi kazete?

nista ti se nece s'ebat vise nego s tim 14kama...auto ce ti biti ljepse ..a nece biti odignutije jer ti je profil 15ki 50,,,a 14ki 60 a ti to dode otprilike iste velicine ,,,naravno valjalo bi da spustis auto kada stavis te 15ke da bi otpuno dosle do izrazaja;)
 
Član
ma to sam i mislio, al znate kako je kad vam se nadje neki pametnjakovic pa vam soli pamet.pa spustanje je u planu samo da bude para.pozz
 
Član
ako budalesas sa autom ,mozes lako da ga sj*es sa tim felgama i gumama...
vozi prema stanju na putu i nikada neces imati problema...
a ako imas mogucnost da nabacis 195/45r15 ili 185/50r15...
bilo bi ljepse ,bolje bi "drzao" u krivinama i lakse bi bilo za motor...
probaj jedne pa druge,pa ces vidjeti o cemu ti pricam... ;)

ili ako hoces 8jx14" i 9jx14 sa gumama195/45r14i 225/40r14... ;)
da ti prodam... :icon_smile:
 
BHT Ovisnik
sa tim 195 50 bit ce ti cak i isti,ja sam presao sa 175/70 13 na 195/50 15,ljepse lezi na cesti,za sada nemam problema nikakvih
 
Član
bokymunya je napisao(la):
pozdrav, ovako, opel corsa b, 99 g. trenutno imam 185/60 r 14, i sad mene zanima sta je najbolje napravit kad bi stavio 195/50 r 15, probao sam namontirat 1 felgu sa gumo da vidim da mi negdje ne struze i sve pase, jedino me zanima dal ce mi auto izgledat previsoko i koliko ce mi to s...ebat trap,krajnike, kuglu i ostalo. sta vi kazete?

pozz evo i moje misljenje guma 14 sa profilom 60 i 15 sa profilom 50 su iste obimom mozes ti staviti i 16 ali profil ide na 40 i nista guma nije veca samo je profil manji ljepse izgleda.ma neces ti osjetiti neku razliku samo kao sto rekose auto ljepse izgleda i stabilnije.
 
Član
ma to ljudi to mi treba.............najbolje je pitat nekog ko je to vec radio.ma ne divljam sa autom a preko rupa cu morat malo pazit.stavim ovi h dana slike felgi.
ljuboje -gume uzimam tek na proljece,imam vec neku komb. ;)
 
sto ljuboja kaze to mora da je tako.posto sam ja isao kod njega na savjete pa sam od njega i kupio felge i gume. OZ RACE F1.EKSTRA FELGE 15 KE
 
Član
Vidi kod Ljuboja one 14 9 jota ak vec nisi kupio felge one su strasbe corsa bi bila ljepsa za onolko kolko su jota felge :cool:;) nravno ako ti i cijena odgovara ....:icon_rolleyes:

A to za habanje auta pusti majstore i njihovo pametovanje, eno u Hrvatskoj na korsama vozaju 17 a 1.2 motor al bitan je stayl :cool::cool:
 
Član
evo par slika, jednu felgu sam namontirao kod vulkanizera da vidim da mi negdje ne zapinje a na zadnjoj slici sam samo prislonio da uslikam,... felge cu ponovo farbat isto u bijelo, ne svidja mi se kako su ofarbane. a razmisljo sam da i cep ofarbam.???sta vi mislite? i sta kazete na felge
 
Član
Sve sto su ti rekli stoji, a sto se tice ovih fotografija, imam slicne felne i vjeruj mi bolje ti je da poslusas ljuboja fino to izgleda u pocetku a kasnije ce ti biti ko' balon :)
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Sve sto su ti rekli stoji, a sto se tice ovih fotografija, imam slicne felne i vjeruj mi bolje ti je da poslusas ljuboja fino to izgleda u pocetku a kasnije ce ti biti ko' balon :)

kako mislis ko balon?
 
Član
evo felge su gotove....obojane su sa bijelom bazom (mobihel) hydro, na to sam bacio xiralic perlu zlatnu i bezbojni lak.ostavit cu ih do ponedjeljka da se suše i onda ide montaža guma. gume sam kupio nove gy f1 eagle (gsd-3) 195/50 r15.
 
Top