Felge 16 na golfa 3: Pametno ili ne

Felge 16 na golfa 3: Pametno ili ne

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dosta sam ovakvih tema procitao, ali opet mi fali nesta da se odlucim da li bih nabacio kakve 16" felge na svog golfaća. Tema je sazvakana vec dosta puta, ali opet ja bih da cujem vec da li je pametno staviti posebno jer je auto za svakodnevnu upotrebu.
Znam da one mogu, da ima dosta ljudi koji voza 16" na 3ici ali u mene auto nije auto napravljeno samo za stayl niti ga samo ja vozam, a u auto zna cesto sjesti 4vero pa nekad i petero ljudi, stoga da li bi mi pametno bilo stavljati 16" felge.
 
Ja vec 3 godine vozim 16ke, 9 jota i jos nisam mjenjao ni kugle ni krajnice ni lezaje sve je ok, mada su u mene vr6 trapovi malo jaci i drugaciji, al ljudi voze i 17 ke bez problema na trici.
 
Član
rale_cazin je napisao(la):
Ja vec 3 godine vozim 16ke, 9 jota i jos nisam mjenjao ni kugle ni krajnice ni lezaje sve je ok, mada su u mene vr6 trapovi malo jaci i drugaciji, al ljudi voze i 17 ke bez problema na trici.

Da u tebe su vr6 trapovi jaci sa pet sarafa, a ti naginješ nekako na pro stayl, i vise gledaš izgled nego udobnost, u mene kad sjede stari odamah pocne govoriti da skinem ove felge da nesto nije uredu sa autom jer je tvrđe a kamoli na 16 i manjim profilom...
 
Član
na golfa 3 su fabricki dolazile 7x16 (ili 6.5x16), tako da ne bi trebalo biti problema ;)
 
prvo trebas da rijesis taj problem sa svojima koji vozaju to auto ;)

sto se tice 16ski mogu svakako na trojku pa cak i 17ske stvar je samo koliko ce ti trap moc izdrzat jer 4x100 i 5x100 su razlika velika jer na 5x100 manja felga od 15ske se ne mozes stavit



gaga je napisao(la):
na golfa 3 su fabricki dolazile 7x16 (ili 6.5x16), tako da ne bi trebalo biti problema ;)

gti/vr6 - trap
 
vrati ti 14-ke i bices miran, pogotovo ako je auto od starog..
znas i sam kakvi su stari soferi, to ide na trotoar u drugoj i odma ce ti sjebat felge
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
vrati ti 14-ke i bices miran, pogotovo ako je auto od starog..
znas i sam kakvi su stari soferi, to ide na trotoar u drugoj i odma ce ti sjebat felge

nije auto od starog moje je auto, on je nekad vozao sad vise ne voza, nego imam i takvu okolinu, ja sto god stavim na auto odmah stari pocne nesta pricati, zatim i ovaj amiđić što mi je radio auto i on pocne nesta, pa jos i stara nadoda...
 
superman je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
vrati ti 14-ke i bices miran, pogotovo ako je auto od starog..
znas i sam kakvi su stari soferi, to ide na trotoar u drugoj i odma ce ti sjebat felge

nije auto od starog moje je auto, on je nekad vozao sad vise ne voza, nego imam i takvu okolinu, ja sto god stavim na auto odmah stari pocne nesta pricati, zatim i ovaj amiđić što mi je radio auto i on pocne nesta, pa jos i stara nadoda...

ako je auto za svaki dan bolje nemoj ic dalje od 15-ki, pogotovo ako bude puno, gubi na udobnosti
 
Legend
druze, ako ti jos neko vozi auto, ko ne pazi, ko nece gledati jel se penje na trotoar tocak po tocak ili trecom u trku, onda se ne peglaj sa tim 16kama, to ti je moj prijedlog..
druga stvar, sve ti zavisi kako vozis, i ja takodje rolam 8j 15ke na dvicinim standardnim trapovima vec gotovo 2.5 god i nista, sve ti je to koliko pazis i kako vozis ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top