farovi magle ford focus

farovi magle ford focus

Član
Ako moze pomoc, skidao sam far da bi promjenio sijalicu i kad sam sve vratio kako treba stalno magli far tj kao kondez neki..pa me interesira jel ima mozda neki otvor da sam zacepio pa da kondez ne odlazi?? jer sam i drugi skidao i sve je OK..ovo mi strasno ide na zivce jer prije nije maglio nikako.... :icon_question::icon_question:
 

7OZ

Član
Pregledaj ponovno jesi li dobro zatvorio sve poklopce,one iza gdje guras sijalicu, i meni je to podavno bio problem...nije nalegao dobro poklopac. Također vidi i poklopce od pozicija da se nisu pomjerili prilikom skidanja.
 
Član
7OZ je napisao(la):
Pregledaj ponovno jesi li dobro zatvorio sve poklopce,one iza gdje guras sijalicu, i meni je to podavno bio problem...nije nalegao dobro poklopac. Također vidi i poklopce od pozicija da se nisu pomjerili prilikom skidanja.

Evo preduhitrili su me. Poklopac nisi zatvorio dobro sigurno, pa ne dihtuje dobro i provukao je
 

7OZ

Član
eldin84 je napisao(la):
7OZ je napisao(la):
Pregledaj ponovno jesi li dobro zatvorio sve poklopce,one iza gdje guras sijalicu, i meni je to podavno bio problem...nije nalegao dobro poklopac. Također vidi i poklopce od pozicija da se nisu pomjerili prilikom skidanja.

Evo preduhitrili su me. Poklopac nisi zatvorio dobro sigurno, pa ne dihtuje dobro i provukao je

;)
 
Član
hvala na pomoci to sam i ja mislio i provjerio..medjutim skinuo sam totalno poklopac i sad nema ni kapi kondenza ni vode.. da li smije se voziti bez poklopca mislim zbog prasine i toplote :icon_question: :icon_question:
ima li neko rjesenje zasto magli kad stavim poklopac :icon_question:
 
Član
evo da ne otvaram temu novu, odkako sam kupio 407icu magli mi lijevi far...
kad je sunce i lijepo vrijeme nestane, a cim bude kisa ili sparno vrijeme se opet pojavi...
nemogu da nadjem gdje problem,sve fino stoji kolko mogu vidjeti...
sta moze biti jos razlog i kako se moze rjesiti:icon_question:
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Ako imas dihtung na tom poklopcu, pogledaj da nije gdje guma pukla ili nesto ;)

nije pukla sve je OK.. kad stavim poklopac pocne magliti i kondenz se stvara..vjerovatno sam zacepio neke rupice sto izlazi zrak na faru..zna li neko mozda gdje su smjestene :icon_question:
 
Moguce je opet da ti negdje skroz malo pusta vode, sto je dovoljno da magli. Najbolje rjesenje bi bilo da skines far i da sve dobro pregledas, a i to ako imas vremena ;)
 
Top