Farbanje kliješta

Farbanje kliješta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Šta ima raja da vas pitam zna li iko gdje se mogu ofarbati kliješta od diskova u sarajevu mislim ko to dobro radi i koja je cijena toga.Unaprijed hvala :cool:
 
ma mozes to i sam odraditi...koje ti je auto???

Ja sam kod sebe radio...sav m,aterijal te ne izade preko 20 KM...

Sta ti treba, boja koja izdrzava visoku temperaturu, celicna cetka, razredivac, i dosta starih krpa...i opleti...
 
Član
uh i mene to ceka u subotu

imas sprej za visoku temp. u obiju bio ja neki dan 19.5 KM jos jedan crveni ostao
 
Član
opel ASTRA je napisao(la):
ma mozes to i sam odraditi...koje ti je auto???

Ja sam kod sebe radio...sav m,aterijal te ne izade preko 20 KM...

Sta ti treba, boja koja izdrzava visoku temperaturu, celicna cetka, razredivac, i dosta starih krpa...i opleti...

naravno
sta imas ikom ista davat kad mozes sve to sam cas posla:icon_biggrin:
 
Član
Hvala raja ja sam mislio da je to neki sjeb uraditi radi boje al lagano sad poslije posla zavrni rukave i pod auto s litrom razređivača i dobrim prijateljem ˝ čeličnom četkom˝.HVALA LJUDI :cool:

Opel astra 99 godište karavan pa se sad zajebajem s njom ko budala navalio nego da te pitam možda ti to znaš pošto voziš opela ima li igdje neki otvor između motora i unutrašnjosti vozila treba mi da provučem neke žice od akumulatora do instrument table ako budeš znao svega ti objasni mi gdje je.;)
 
Hustler je napisao(la):
Hvala raja ja sam mislio da je to neki sjeb uraditi radi boje al lagano sad poslije posla zavrni rukave i pod auto s litrom razređivača i dobrim prijateljem ˝ čeličnom četkom˝.HVALA LJUDI :cool:

Opel astra 99 godište karavan pa se sad zajebajem s njom ko budala navalio nego da te pitam možda ti to znaš pošto voziš opela ima li igdje neki otvor između motora i unutrašnjosti vozila treba mi da provučem neke žice od akumulatora do instrument table ako budeš znao svega ti objasni mi gdje je.;)




ima jedna guma, koja sluzi kao dihtung, tu je provucena sajla od gasa, pored nje mozes provuci kablove, ako nisu nes pretjerano debeli, malo ces se namuciti, al to ti je najbolji nacin, i najbezbolniji...sretno

a da, zaboravi ti reci, ako nebudes skidao klijesta, obavezno zastiti, disk i disk plocice...
Gumice na kocionom cilindru nemoj da dohvatis razredivacem...
 
Član
Znači ne bih trebao ništa da skidam a taj dihtung se nalazi jeli iznad papučica ili je negdje drugo pošto je kod ovih opela sve nešta posakrivano po autu u svakom slučaju hvala druže:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top