evo i mene :) iako me niko nije zvao :)

evo i mene :) iako me niko nije zvao :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pozdrav svima,
zovem se Aleksandar ili jednostavnije aco :) zivim u Banja Luci.bavim se elektronikom i mehanikom :)
inace sam zaguljeni ljubitelj Opela (bez vredjanaj ostalih):lol::lol::lol::lol::lol::lol: trenutno vozim kadetta E c18nz karavana naravno :) i imam jendog uspavanog koji ceka restauraciju kadett C 1,2c iz davne '79 godine..u planu je uskoro ako Bog da i jedna Manta A iz '73 :)

u svakodnevnom zivotu sam elektronicar i servisiram i odrzavam racuanre lap tope i bord compove za auta kamione i autobuse,popravljam sve i svasta sto se tice elektrike i elektronike....ali zato kada padne vece i kada dodjem kuci, tada sam automehanicar i ljubitelj automobila svih vrsta pogotovo onih koji su presli 30-tu.....

ovde sam prvenstveno razi druzenja i upoznavanja novih ljudi koji vole isto sto i ja volim tj auta :) takodje tu sam i da pomognem nekome ako nesto zapne ili da primim savjet ako meni nesto zatreba,ma sve u svemu tu sam na raspolaganju :)

do foruma sam dosao naravno preko svemoguceg googleta :)

toliko od mene za sada. srdacan pozdrav za sve prisutne ovde
 
Član
Aleksa19 je napisao(la):
pozdrav svima,
zovem se Aleksandar ili jednostavnije aco :) zivim u Banja Luci.bavim se elektronikom i mehanikom :)
inace sam zaguljeni ljubitelj Opela (bez vredjanaj ostalih):lol::lol::lol::lol::lol::lol: trenutno vozim kadetta E c18nz karavana naravno :) i imam jendog uspavanog koji ceka restauraciju kadett C 1,2c iz davne '79 godine..u planu je uskoro ako Bog da i jedna Manta A iz '73 :)

u svakodnevnom zivotu sam elektronicar i servisiram i odrzavam racuanre lap tope i bord compove za auta kamione i autobuse,popravljam sve i svasta sto se tice elektrike i elektronike....ali zato kada padne vece i kada dodjem kuci, tada sam automehanicar i ljubitelj automobila svih vrsta pogotovo onih koji su presli 30-tu.....

ovde sam prvenstveno razi druzenja i upoznavanja novih ljudi koji vole isto sto i ja volim tj auta :) takodje tu sam i da pomognem nekome ako nesto zapne ili da primim savjet ako meni nesto zatreba,ma sve u svemu tu sam na raspolaganju :)

do foruma sam dosao naravno preko svemoguceg googleta :)

toliko od mene za sada. srdacan pozdrav za sve prisutne ovde


dobrodosao.... e sad da te iskoristim :D

lega... kako naponom 1.5V (koji nace pali neku malu led diodu) pokrenuti relej klasicni od auta 12V :icon_rolleyes:
 
Član
Aleksa19 je napisao(la):
@suki

de malo pojasni sta tacno zelis pa cu ti pomoci.ovo sto si mi rekao nije mi bas jasno :)

gle na jednoj elektronici za auto (nebitno sta kako za sta) se u određenom momentu upali jedna mala dioda....e sad bi ja da skinem diodu pa da taj signal aktivira relej.

Pretpostavljam da jenapon na izlazu 1.5V....

IGY je napisao(la):
dobro dosao i cuzvaj se suki-a voli svasta pitati :cool:

:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top