Ekrem Jevric na farmi

Ekrem Jevric na farmi

Član
U novom serijalu reality show-a Farma za glavnu nagradu od 100000e takmicice se 24 ucesnika, od kojih je po prvim prognozama glavni favorit Ekrem Jevric...;)
<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/-KGiMLz-fvk?fs=1&hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/-KGiMLz-fvk?fs=1&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
 
Legend
RE: Ekrem Jevric u farmi

:lol::lol::lol::lol: vidio sam maloprije, bice kuca-farma, farma-kuca
 
RE: Ekrem Jevric u farmi

maloprije gledao,hahahahahahahahahaha
80% da ce pobijediti,jaaaaaako skroman je,hehehehehe.... :lol:
 

MTR

Član
RE: Ekrem Jevric u farmi

ako im iko digne gledanost to je on hahahah , majko mila kad ga on zada
 
Član
RE: Ekrem Jevric u farmi

sad kad ga otkantaju zato sto se izlano da ulazi:lol::lol::lol::lol:
lud je ekro ko ista,,,bit ce dje da znam kad nista ne znam:lol::lol:
 
RE: Ekrem Jevric u farmi

mozda smijesno zvuci,ali mislim da nije toliko ni glup koliko ga narod zamislja...naprotiv,mislim da je lukav,jer ima nesto u odabiru govora....
 
RE: Ekrem Jevric u farmi

Daleko od toga da je glup veoma lukav covjek . I ako se ne udruye na farmi prptiv njega moye veoma lako pobjediti.
 
RE: Ekrem Jevric u farmi

Joj jest jak na rijecima pa ne zna ni sta prica ni gdje je stao, zestok je kad kaze "šta" i "ha" i kad ocima ono mrdne kao reci :D

Kritican je sto se tice konverzcije i motorike, al bitno je da je on siguran da ce pobjedit ;)
 
Član
RE: Ekrem Jevric u farmi

GolFanatiCars je napisao(la):
Joj jest jak na rijecima pa ne zna ni sta prica ni gdje je stao, zestok je kad kaze "šta" i "ha" i kad ocima ono mrdne kao reci :D

Kritican je sto se tice konverzcije i motorike, al bitno je da je on siguran da ce pobjedit ;)

hoce zato sto je nastimano,,bit ce maskota,gledat ce 50% raje zbog njega,i onda sto ne bi pobijedio,ha ya;)
 
Član
RE: Ekrem Jevric u farmi

obicna seljacina nista drugo..

izgleda da je sredio zube il se meni cini...
 
Član
RE: Ekrem Jevric u farmi

izgleda da su mu ovi sa PINK-a sredili zube da moze lijepo da zvace na farmi...:D
 
Član
RE: Ekrem Jevric u farmi

Kad kaze "pa vidi" ostavijo dolce dzabanu hoce da profitira od farme:icon_biggrin:
 
Top