e-tron

e-tron

Član
novi koncept automobila
za djecu e-tron, elektricni automobil je u pitanju.
On je predvidjen za djecu ali mogu da se voze i odrasli do 1,80m visine :)
Dug je 2,32 metra a sirok 97 centimetara. Moze da dostigne brzinu od 30 kilometara/h
a baterija mu traje oko 25 km...

76bv6kqz3xrpivynccz.jpg


sm4mjh9ld89kc5kht8.jpg


75g4z8ts025wnqzfjp6z.jpg


axm84rm0ebus2wil3t.jpg
 
Član
bio bi airbag al nema gdje stavit haha,poginut s ovim za sekundu ipak ide 30na sat hahahahah,trcis kraj njeg :)
 
edo_benz je napisao(la):
bio bi airbag al nema gdje stavit haha,poginut s ovim za sekundu ipak ide 30na sat hahahahah,trcis kraj njeg :)

ma mozes poginit lahko sam izvaslis banderu i padne na njeg i prepolovi i vozaca i auto :D

volan je bas sminkerski :icon_biggrin: sa ovakav trebaju kozne rukavice inace ne prodaju auto onima koji ce vozat bez rukavica:lol::lol::lol:
 
Član
zamisli bijele rukavice ko one gospodje hahaha i furas se gradom s ovim,ja bi kad bi nekog vidio pao po putu i odvukli bi me u hitnu pretjero bi sa smijanjem,onesvjestio bi se par put hahahahahah
 
edo_benz je napisao(la):
zamisli bijele rukavice ko one gospodje hahaha i furas se gradom s ovim,ja bi kad bi nekog vidio pao po putu i odvukli bi me u hitnu pretjero bi sa smijanjem,onesvjestio bi se par put hahahahahah

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: i ja se valjo po podu :D od smjieha

shvati samo nasi postovi u temi :icon_question: jesmo sumnjivi
 
Top