Dzeko navodnu u Man. United

Dzeko navodnu u Man. United

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ALEX FERGUSON bi se rado riješio Carlosa Teveza i doveo trenutno najpoželjnijeg europskog napadača Edina Džeku iz Wolfsburga.

Sve više informacija koje dolaze s Otoka idu u prilog tezi da United neće otkupiti Carlosa Teveza od West Hama nakon što sljedećega mjeseca završi njegov posudbeni rok.

Naime, Daily Star piše kako Alex Ferguson planira dovesti "bosanskog dijamanta" Edina Džeku i to kako se čini, za 12 milijuna funti.

Fergie je poručio kako ne želi razgovarati o Carlosu Tevezu te se čini da Argentinac nema baš neku budućnost na Old Trafford.

Za razliku od njega, napadač BiH reprezentacije Edin Džeko bi je mogao imati, pogotovo nakon što je za BiH zabio ključne golove prošloga tjedna, a sve je upotpunio dvostrukim udarcem Bayernu u Wolfsburgovom demoliranju 5:1.

Englezi pišu da je cijena od 12 milijuna funti realna te da ona rapidno raste što više vrijeme odmiče


izvor www.index.hr
 
Član
ma jok. nista od ovoga. bar ne po ovoj cijeni... vec je bilo ponuda od arsenala za 12mil. sam dzeko je reko da je jos premlad za arsenal, a samim tim i za man utd. covjek voli milan i to je njegova zelja, mozda i to bude ceko...
mada bi ja volio da ostane jos jednu sezonu sa misketom, il nek idu obojica u paketu :icon_biggrin:
 
Član
Džeko ima više tema nego Golf TDI :lol::lol::lol::lol:



Nek halali administracija svom dugogdišnjem članu na malo reklame
 
Legend
_JokeR_ je napisao(la):
volim MANUTD neopisivo i stvarno bi volio da vidim dijamanta u redovima djavola
pa bi bilo isto kao kad je baljic dosao u real
za 3 sezone igrao aktivno 17min
jebo to..

neka ga jos u wolfsburgu..
 
Član
e moracu te demantovat noke iako si mi drug :icon_biggrin: real pratim jos od 96. baljic je igro kad je doso u real i to skoro svaku u prvoj postavi, sve dok se nije povrijedio. od tad je pocelo to sto si ti naveo ;)

a sto se tice dzeke, bolje da ostane u wolfsburgu nego da ide u man utd gdje bi bio na klupi. bolje nek on saceka ponudu milana npr, kojima treba jos jedan spic uz pata. a svakako od sjetinjstva covjek navija za milan...
bolje mu se i strpiti malo pa dobit pravu priliku, nego srljati pa propasti... a da je igracina, jeste. nema se tu sta komentarisat :cool:
 
Član
ne volim ove transfere u velike klubove,covjek je u zadnjih 10 dana ucinio nesto sto ni vrhunskim igracima rijetko uspijeva,a pored toga,odgovara mu u wolfsburgu,i bas meni i jest drago,kad cujem da neki manji klub razvaljuje vrhunsku klasu,a pogotovo zato sto ih nas reprezentativac predvodi...ako nastavi ovako igrat,cijena ce mu rast,jer dobija vise prilike da se iskaze igrajuci sa relativno slabijim igracima...
 
Član
Neka ga nek se kali još tu,a šteta i razdvojit se od Misimovića..Sa druge strane šta mi znamo i glumimo experte,odlučiće on i kompetentni ljudi :cool:
 
Član
Ako je pametan, u Wolfsburgu ce se zadrzat jos koju godinu i na kraju ce za sitnih 50 mil. otic u neki veliki klub...

p.s.
Mrzim moderni fudbal i pare koje ga unistise!!!
 
Član
emir_89 je napisao(la):
e moracu te demantovat noke iako si mi drug :icon_biggrin: real pratim jos od 96. baljic je igro kad je doso u real i to skoro svaku u prvoj postavi, sve dok se nije povrijedio. od tad je pocelo to sto si ti naveo ;)

a sto se tice dzeke, bolje da ostane u wolfsburgu nego da ide u man utd gdje bi bio na klupi. bolje nek on saceka ponudu milana npr, kojima treba jos jedan spic uz pata. a svakako od sjetinjstva covjek navija za milan...
bolje mu se i strpiti malo pa dobit pravu priliku, nego srljati pa propasti... a da je igracina, jeste. nema se tu sta komentarisat :cool:

ma ko igra za klub koji navija?

ko vise para ponudi ode dzeko sta vam je
 
Član
najbolje mu je da ostane u wolfsburgu a i sam je reko da mu je lijepo s vukovima... pa bi volio i da ostane tamo...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top