Dvije osobe poginule u sarajevskom naselju Malta

Dvije osobe poginule u sarajevskom naselju Malta

Član
Dvije osobe su poginule u saobraćajnoj nesreći koja se jutros oko tri sata dogodila u sarajevskoj ulici Džemala Bijedića, u naselju Malta.

Kako nam je potvrđeno u Operativnom centru sarajevske policije, nesreća se dogodila kad je 25-godišnji D. A. izgubio kontrolu nad Audijem A8, švedskih registarskih oznaka, i udario u Golf 2 koji se nalazio na autobuskom stajalištu.

Poginuli su vozač Audija D. A. i njegova saputnica S. A. (1987). Lakše su povrijeđeni B. N. i njegova saputnica B. Dž. koji su se nalazili u Golfu.

Saobraćaj je bio obustavljen do 7.10 sati, dokad je trajao uviđaj koji su obavili pripadnici sarajevskog MUP-a i dežurni kantonalni tužilac. Istraga o uzrocima nesreće je u toku.

http://www.sarajevo-x.com/bih/crnahronika/clanak/100728001#100728001&id=7
 
Administrator
strasno:icon_sad::icon_sad:

dokle vise... svakodnevno neko gine na ulicama... Brzina, jaka auta, alkohol u krvi:icon_mad::icon_mad:
 
uuu ovo je prestrasno audi se nemoze prepoznat a ni golf jos vise dobro su ovi prosli u golfu s obzirom da su u audiju svi preminuli R.I.P. strasno svaki dan netko glavu izgubi
 
Član
uuuu, zalosno i jadno sve mladi, svaki dan i sve više, stvarno no coment na ovo nevjerovatno žao mi je...
 
bio sam na licu mjesta , znaci reakcija je bila :icon_eek:

dijelovi stanice su letjeli po 50-100m , znaci ne mogu da vjerujem , nesto najgore sto sam u zivotu vidio , koja je sila bila pa da se A8 rastavi na dva dijela , znaci motor sa limarijom je bio na drugoj strani ceste , a golfa sam jedva prepoznao , tijela raskomadana , cudi me da je neko u golfu prezivio , ja sam mislio da nece ni bakterija ostati ziva u onom paklu :icon_eek:
 
Član
Ne mogu reči da mi nije žao poginulih, al drago mi je da su ljudi u golfu ostali živi, jer treba bit toliko lud, piijan il napušen pa kroz grad vozit 210 KM/h.
 
Član
starsno RIP, opet mi zao mladi ljudi jbg, al stvarno ce se cekat jos uvidjaj i vjestacenje da se vidi kolko je vozio definitivno...
 
prva kisa poslije sunca , to je gore od leda , a to da je vozio 210 , ne vjerujem , mediji malo napusu sve pa tako i ovo ;)
 
ja znam kad je na chvili A8 razvalio stanicu , auto je ostalo u relativno dobrom stanju , a ovaj veceras je bio prepolovljen , sila je morala biti ogromna :icon_rolleyes:
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
ja znam kad je na chvili A8 razvalio stanicu , auto je ostalo u relativno dobrom stanju , a ovaj veceras je bio prepolovljen , sila je morala biti ogromna :icon_rolleyes:
Nema to nikakve veze.. i tad je bila velika brzina, sam deba kaze da je isao preko 190km/h, al je on udario u stanicu, ustvari prosao kroz nju. On nije imao u sta udariti. Ovo je sasvim drugacija situacija ;)
Za ovim netreba zaliti, zao mi samo ovi ljudi u g2. Tako sam mogao biti i ja, ti, neko drugi nije bitno i da te budala sastavi iz cita mira
 
Top