dvije E34 za poludit

dvije E34 za poludit

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kolko znam b10 ima samo jedan u Citluku kojeg sam vidjao u raspadnutom stanju prije par godina i nema ga vise na cesti vjerovatno ga neko radi a nisam jos saznao dje je auto je vrijedno do bola jer ih nije puno napravljeno
a m5-ica ima jako malo bile su 2 u mostaru prije nekoliko godina i jedna s36 u ljubuskom kod rodjaka mi pa je motor kasnije zavrsio u emilovoj kockici i jedna u Cerovu docu stranac s38 htio sam je kupiti nece covjek da je proda ni za sta znam da ih ima nekoliko po bosni ali rijetkost prava
ovde se nekad provoza jedna narancasta iz makarske stvarno je cudo auto samo zasrano plastikama nekakvim napravio ljakse styling na autu
uglavnom ovo su cudesa od auta ko je jednom provozao M5 e34 zna o cemu pricam pogotovo s38 sa gomilom konja i ubrzanjem i svime kojeg se mogu stiditi danasnja ''sportska''vozila
 
Član
http://www.autoglobal.hr/automobili/bmw/m-5/view/197599

Mozda na tu narancastu mislis :icon_question:
 
Član
da samo nedavno se vozao imao je neke spojlere na njoj plastikanerija nekakva izgledala je totalno bezveze i boja je ta nikakva na e34
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
da samo nedavno se vozao imao je neke spojlere na njoj plastikanerija nekakva izgledala je totalno bezveze i boja je ta nikakva na e34

Pa vidi se da je auto sto se tice boje totalno u kurcu, replika felge i neki djidjamidja volan...

Dao bi se mozda i dovesti u normalu ali ova cijena na upit mi je nekako :icon_eek: mislim da ce covjek traziti brda i doline :lol:

Cek malo, ti bi uzimao M5 S36 stranca?? Ima jedan u Imotskom na HR tablama pa ako treba proslijedim ti info i par slika
 
Član
m50b25 je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
da samo nedavno se vozao imao je neke spojlere na njoj plastikanerija nekakva izgledala je totalno bezveze i boja je ta nikakva na e34

Pa vidi se da je auto sto se tice boje totalno u kurcu, replika felge i neki djidjamidja volan...

Dao bi se mozda i dovesti u normalu ali ova cijena na upit mi je nekako :icon_eek: mislim da ce covjek traziti brda i doline :lol:

Cek malo, ti bi uzimao M5 S36 stranca?? Ima jedan u Imotskom na HR tablama pa ako treba proslijedim ti info i par slika

mislim da je cijena te narancaste oko 7000eura kolko sam dobio informaciju
a daj za taj iz imotskog info ovde ga zalijepi mozda neko jos bude zainteresiran
 
Član
tesko da ces naci originalne neznam da ih iko prodaje a kolko god da su para vrijede jer ove replike su cisto smece
 
Član
Cuo sam za jednu crnu S38 u Sarajevu....


E34 mi je tiha patnja, nema ljepseg bmwa medju ovim starijim modelima....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top