domaci rap/hip hop ( srbija,BiH,itd) iko??

domaci rap/hip hop ( srbija,BiH,itd) iko??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ako ima neko na kompu ove muzike,ili linkove da skinem postavite ovdje...najvise bi volio ako imate one kompilacije,znaci ne album od jednog pjevaca..vec one vase kolekcije

hvala ;)
 
BHT Ovisnik
prijatelj mi je imao pun dvd domaceg rapa,neki dan ga je trazio jer mu se negdje zagubio,ako ga nađe uzet cu pa napravit upload:cool:
 
Član
ima momak na PIKu, u rubrici multimedija, prodaje izmedju ostalog veliku kolekciju domaceg Hip Hop-a na DVDu.
Da ti treba cistog, the real Hip Hop-a tu bih ti ja mogao pomoci, posto imam ogromnu zbirku koju gomilam i presnimavam od 1993. slabo stojim sa domacim, uglavnom su "tanke" rime pa mi ne leze.
;)
 
Član
ma treba mi ono tipa Connect- Ako umrem sutra, poziv doma, brige pjesmom ugasim, nebo i tako to...uglavnom muzika slicna connectovoj
valjda me kontate :D
 
Početnik
ja imam na drugom HDD-u brdo hopa, prestao sam pre par godina da slusam to inace, sada samo zabavna i narodna ;)

ima znaci brdo stvari od 2 Paca, 50 Centa itd.. da ne nabrajam sada, od domacih BS itd.. ako treba nesto mogu da ti sibnem na mail ;)
 
Član
flash_back je napisao(la):
ja imam na drugom HDD-u brdo hopa, prestao sam pre par godina da slusam to inace, sada samo zabavna i narodna ;)

ima znaci brdo stvari od 2 Paca, 50 Centa itd.. da ne nabrajam sada, od domacih BS itd.. ako treba nesto mogu da ti sibnem na mail ;)

2paca,centa i ostalih imam oko 250 gb..znaci sto se tice strane muzike..tu sam se namirio :cool:

a sibni na mail linkova ove muzike kao sto je connectova....ima i sha ila i tako to..nisam puno upucen u ovaj nas rap...osim frenkija i ede :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top