Dodavanje kontakta bez kljuca

Dodavanje kontakta bez kljuca

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Vozdra,
Zna li itko kako se moze dodat kontakt bez kljuca, znao ja al zaboravio, nesto se pale svjetla, maglenke, nesto tako...... i upali se kontakt
 
Član
na vw vozilima starijim (golf 2), upalis svvjetla, sve 4 zmigavca, venitlator na 3 i grijac sajbe, i onda blicnes
kad drzis duga kontakt upaljen.
 
Član
syncro je napisao(la):
na vw vozilima starijim (golf 2), upalis svvjetla, sve 4 zmigavca, venitlator na 3 i grijac sajbe, i onda blicnes
kad drzis duga kontakt upaljen.

to jarane :cool:
Znas li mozda postoji li to za neka druga auta????
 
BHT Ovisnik
ja sam na to nadosao dok sam jos dosta manji bio,sve popalim i onda dobijem kontakt,i dusa mi je bilo to raditi samo da upalim brisače:D
 
Član
To je nako zanimljivost, nije bas prakticno a nije ni sigurno. Kuda ta struja prolazi boga pitaj.
 
Član
ma mozes druze samo upali ventilator na najjace,upali svjetla i kad blicnes odnosno drzis ablender od dugih,imat ces kontakt odnoso palis ovo ostalo...nemoras palit zmigavce i tako te stvari, a to dobije struju preko prekidaca od svejtala na glavni relej sto iskljucuje/ukljucuje sve potrosace kada zaverglas,odnosno oduzme im struju da bi lakse upalio, to funkcionise isto tako i za kontakt, svi potrosaci su preko jednog releja...koliko ja znam nisam pogrijesio...:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top