dobar dan, dobar dan, pozdravlja vas...

dobar dan, dobar dan, pozdravlja vas...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

EJ2

Član
dje ste ljudi, sta ima?

na kraju krajeva sam opet dos'o do zakljucka - jebo forum koji bosne nema, nema sta, nedostajali ste mi

ovaj jos jednom o meni: Mladen iz Doboja

a o auticu: bjezi s puta, ide honda ljuta... Honda Civic Coupé EJ2, 74kW/101KS... boja NIJE ljubicasta, nego "camellia red". Kupljen prije pola godine sa 167 hkm, eno sad ima 187 hkm na satu

super sam zadovoljan, jedino sto sam radio je sto sam mijenjao trapove, zglob lijevi i normalno zubcasti remen sa vodenom pumpom i nastelovao ventile.

kupljena sa 15" felnama, pa sam onda uzeo 13-ke sa zimskim gumama (neke alu-felnice, sava gume nove kupio), medjutim posle sedmicu dana sam 13-ke zamijenio za alu 16-ke sa zimskim gumama (fulda 205/55 R16, felne AEZ Icon5, 7Jx16, LK 4x100) i naravno doplatio debelo

te felne i gume vozim eto od pocetka/sredine novembra ali posto cesto putujem nedostajem mi malo udobnosti, pa ako neko hoce 16-ke sa zimskim gumama, ja bih mijenjao za 15-ke (7x15) ili bih ih i prodao ako mi neko napravi dobru ponudu, za taj slucaj imam svoje stare 15-ke pa bih kupio seb zimske gume =)

sta jos da kazem... zima je pa mi se ne radi nista, cekam ljeto da ubacim kozu, imao sam neki radio s monitorom ali sam ga prodao sa 100 maraka ciste zarade (ionako nisam nikad gledao filmove) pa sam sad uzeo neki lijevi ali mogu preko njega telefonirati, prakticna stvar... imao sam i us-style stopke ali su mi dosadile pa sam vratio originalne

hm, ubacio naslonjac za ruke, daljinsko zakljucavanje, senzore za parkiranje i sad eto k'o fol stedim da ubacim kompjuter u masinu...e, i 320mm raid dino volan (EDIT: nije 300, nego 320mm, pardon)

sve vas pozdravljam i nisam mogao bez vas xD

[attachment=13039][attachment=13041][attachment=13040][attachment=13042][attachment=13043]
 
Član
neka te ba... i lijepo je vidjeti neko predstavljanje... koje proizilazi okvire.... ja sam taj i taj vozim to i to haj sad zdravo :cool:
 

EJ2

Član
hvala, hvala, hvala svima

e, a sto pise kod "Author" broj odgovora, dok kod "Replies" pise broj hitova? o_O
 
Član
eXtra predstavljanje :)

Dobro nam doshao , i Hondica ti je super i redovno nas izvjeshtavaj o radovima :cool:
 
Član
dobro dosao mladene,pogodio si me u dusu s ovom tvojom Hondom,obozavam inace japance a pogotovo ovu seriju Civica i u coupe verziji kao tvoja a i kao hatchback,vidim da si zadovoljan s njom
kako si je nabavio,kod nas u Bijeljini japance mozes na prste jedne ruke da prebrojis:lol: pozdrav
 
Član
Dobro dosao Mladene.....super Hondica.....navrati na okup kad nedjeljom u 19.00 kod BMD-a............pozzzzzzzzzzz,.............;)
 
EJ2 je napisao(la):
hvala, hvala, hvala svima

e, a sto pise kod "Author" broj odgovora, dok kod "Replies" pise broj hitova? o_O

To je neka greška na forumu od nedavnih izmjena, zato što je sada author prebačeno ispod naziva teme...
 

EJ2

Član
nabavio sam je prilicno lako - po profesiji sam gastarbajter pa zivim "vamo", jbg :icon_biggrin:

bas zato mi i ne odgovara taj termin kod bmd-a nedeljom u 22 sata, jer ja cesto dolazim na vikend ali se nedeljom uvijek vracam :(
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top