DLS CA-31 POMOC

DLS CA-31 POMOC

gox

Član
pozzz trebam pomoc imam dls ca-31 trokanalno pojacalo a player mi ima samo jedan izlaz za cinceve kako to spojiti da mi rade sva 3 kanala
 
Član
89927P.jpg
 

gox

Član
AHA A HOCE LI MI I WOOFER ONDA PJEVATI :) ILI CE IMATI TUPI UDAR ZAR MI NE TREBAJU 2
 
pa ti rece imas 3 para ulaza na pojacalu i jedan par izlaza na HU............... kako sa dva chincha dobiti 6 chincheva pomocu ovoga :icon_confused:

ili imas samo 3 chinch ulaza na pojacalu, u tom slucaju ti je i jedan razdjelnik dovoljan

a da li ce ti sub pjevati ili lupati, zavisi od skretnica u pojacalu,,,,;)
 
Član
cekaj ako sam razumio pitanje, sta ce ti na HU 3 izlaza , i pojacalo ti ima 1 ulaz

trokanalno sto ti napisa su izlazi za zvucnike , pojacalo kako znam ima 2x65W i 1x 170Wsub watt koji mozes ici na 4 ili na 2 ohm , koji ti je sub ?? sa dvije zavojnice il sa jednom ???
 

gox

Član
POJACALO JE DLS CA-31 IMA 3 IZLAZA JEDAN IZLAZ JE MONO PREDVIDZEN ZA WOOFER A WOOFER MI JE ALPINE TYPE R DUPLA ZAVOJNICAKAKO SAM JA VIDIO IMAM ULAZE ZA 2 CINCA NA POJACALU A NA PLAVERU IMAM 1
 
kod mene je tako :lol: imam jedan izlaz na playeru za Sub a pojacalo mi je mono i naravno ima 2 izlaza tj 2 cinca i ja samo kupio spliter , natako na taj jedan od playera , uBo 2 od pojacala i fercera fabrika :D
 

IGY

Član
na jedan kanal sa hu stavis jedan spliter, i dobio si od jednog kanala dva kanala, to iskoristis za vezanje woofera
na drugi kanal sa hu stavis jos jedan spliter i to iskoristis za vezanje zvucnika
i to je to, nemojte bezveze komplikovati stvari ;)
 

gox

Član
ok hvala moze lock ovdje znaci kupim ta 2 splitera i to je to eee jos nesto oce li woofer pjevati ;)
 
Član
nema potrebe za kupovinom Y kablova jer CA 31 ima mali jedan prekidac na kojem pise paralel input. taj prekidac stavis u polozaj PC i onda pojacalo interno razvede signal sa ulaza A/B. sve to lijepo pise u upustvu.

http://dls.se/files/525/2/Man_CA22_23_31_41_51-07_eng_2.pdf
 
Top