Diode u autu???Sta?Kako?

Diode u autu???Sta?Kako?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E narode trebao bi mi jedan savjet koje diode ubacit u autu da mi svijetle dole pod nogama:icon_question:
Inace svu svjetlost unutra sam vec promijenio u PLavo - crveno!
U pitanju je VW Vento

Neki korisni savjet koje diode uzet i kako ih postavit?
 
Pa ja et trazim neki savjet jer nemam plaho ni nekih ideja

ali ja bi neku svjetlost da nije bas prejaka i upadna nesto blago:icon_question:
 
Član
Kazem ovo kao elektronicar, nista bez dioda...Koju bi boju stavljao, plavu ili crvenu... Postoje veoma dobre crvene diode, ultra bright, providne su a svetle crveno, mnogo lepo izgleda, ja bih ti to preporucio...A inace, od svih boja, plave uvek budu skuplje od ostalih, neznam zasto...
 
Ej deyo sad ti svoje teorije:D:D:D
Hmm neznam ni sam mozda neku blagu plavu

@BMW-GTI hvala za savjet
samo gdje bi se to moglo u Sa kupiti?
 
Član
moze i jedno i drugo mozda je neonku lakse instalirati u auto i lakse montirat al ni diode nisu za baciti
 
Član
Posto si rekao za neko blago svetlo, onda uzmi diode, neonka mnogo sljasti, a za povezivanje, ma sve je isto, samo napon, struja, prekidac i gotovo. Inace neznam gde u Sa to da kupis, al mora da ima neki shop za tako nesto...
 
Član
u Sarajevu mozes kupiti ovako redom imas kod vjecne vatre u titovoj lijevo prolaz elektronic centar ima na jos par mjesta al da ti objasnim Bgm tesko....
 
BHT Ovisnik
možeš uraditi na ovaj princip,samo sto nemoras ni kuhati niti ista samo izbušiti malo za diodu
http://akmostyle.11.forumer.com/viewtopic.php?t=36
uglavnom fino svijetli,ja sam se malo zajebavao,al sam sada ubacio u comp,prije mi je osvjetljavalo tastaturu ispod stola
dsc01153e.jpg
 
@_JokeR_ Ma joj lako je u Sa se snaci nije New York:cool::cool:

@CoL3-99 nije ni to losa ideja! Hvala za savjet pa skontat cu vec nesto od toga;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top