Dijelove za Puga 205

Dijelove za Puga 205

Član
Kupujem sljedece za Puga 205
-Branike od XS verzije


-Zadnje tapacirunge
-Plastika(poklopac)kilometar sata ili eventualno citavu kontrol tablu ph2
-Ukrasne bocne plastike GTI ili obicne crne


Uploaded with ImageShack.us
-Trokraki volan
-Bijele zmigavce
-Gume 165 65 13 polovne ljetne
Saljite poruku koji dio od navedeni prodajete i cijenu naravno
 
Član
mislim da ti ja imam zadnje tapacirunge i jednu ovu bocnu plastiku na kojoj pise GTI, a mozda cak negdje i poklopac kilometar sata(nisam siguran za to) sve od GTI-a i jedan bijeli zmigavac i imam branik od GTI-a isti kao na mojoj 205ici al samo onaj dornji dio to jest crveni
 
Član
bikeralex je napisao(la):
mislim da ti ja imam zadnje tapacirunge i jednu ovu bocnu plastiku na kojoj pise GTI, a mozda cak negdje i poklopac kilometar sata(nisam siguran za to) sve od GTI-a i jedan bijeli zmigavac i imam branik od GTI-a isti kao na mojoj 205ici al samo onaj dornji dio to jest crveni

Nisam siguran da li mi branik od GTI-a moze posto je on dosta deblji i drugacije se stavlja nego obicni,mislim da on ne odgovara na obicnog puga ali da od XS odgovara,skoro isti branici ali mislim da od GTi-ne pase,uglavnom dobro bi mi dosli ti tapacirunzi,bocna plastika,poklopac sata mi treba najhitnije,tesko ga naci mamu mu ;D..Koje su cijene ?
 
Član
branik ti pase 100% jer sam ga ja stavljao na obicni (crni dio branika) i pase a nebi trebalo tu biti razlike...

nazovi sutra ako ti nije sta pa se dogovorimo dok i ja vidim sta sve imam

061/354-218
 
Top