Debili...

Debili...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
...stali "snajperisti" na novoizgradjeni put u Blazuju, te koriste novopostavljene znakove od strasnih 60km/h, na "putu rezervisanoj za saobracaj motornih vozila", kako ga zovu ove guzonje sto su ga pravile, a na takvom putu je, koliko znam, ogranicenje 100km/h...

Istina znam da je naselje, znam da je SELJACKO NASELJE, gdje ljudi vise vole pretrcati cestu nego proci kroz tunel ispod ceste, ali zasto nisu postavili zid visok 3metra?
Ali hajde, razumijem to, naselje je ipak, MOZE KRAVA ISTRCATI na cestu, preskociti ogradu u galopu ,pa valjda zato...

dobro to je sve ok, hajd i nek je 60km/h ogranicenje, prezivit cu to.

ALI

Stale dvije patrole, u oba pravca hvataju!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I jos samo da su jos jedni bili ondje ispod onog podvoznjaka gdje je ogranicenje 40, koliko sam bio zivcan, zapucao bi se u njih...
Znakovi za ogranicenje su nedavno postavljeni!!!!!!!!! i naravno, nigdje nema prestanka ogranicenja, tako da samo gledajuci u Tarot karte mozes skontati koje je ogranicenje na putu kojim se vozis...
Jesu me iznervirali!!!!!!!!!!! Samo pare, pare, pare, pare, daj im pare, boli njih ***** hoces li se ti opametiti, samo plati kaznu, podmiti !!!!!!!!!!!! Koje Debilcine!!!!!!!!!!

Treba stati ovome u kraj!
Treba ih UPOZNATI koja je svrha policije!!! Nije zasigurno da pune svoj dzep, nije ni da pune drzavnu kasu, VEC DA OPAMETE VOZACE!

Ali NE, u ovoj jebenoj drzavi nista ne moze valjati!

----
p.s. Nisu me zaustavili, vozio sam 60km/h u oba pravca, ali su me nanervirali!
 
Početnik
a hebga ... jest da se sve oko novca okrece .... to sto su policajci djubrad je druga stvar, a to sto je ogranicenje 40 60 kolko vec ... neka je ba ... nedobog djete kakvo udarit ja kad bi to uradio ja bi se i rokno
 
Član
Imam ja prijedlog, izazivam vas da snimite skrivenom kamerom kako podmicujete policajca :D
Za ovo bi trebalo otvoriti posebnu temu... ;)
 
Početnik
Debili je mala rijec..neku noc ja u Potocima kod Mostara, pola 12, ide lik iza mene, zalijepio mi se u karambolku, idemo nekih 70-80, i fino drot dize svoje lizalo (debil jedan, ni 10 m ispred mene, ja na desnoj traci a on na LIJEVOJ strani puta i jos mi pokazuje da stanem) i ja popizdim, ugasim svjetla i samo u trecu..da sam i probao da stanem lik bi se zakucao u mene..retardosi bezobrazni...
 
Član
BLACK KNIGHT je napisao(la):
Debili je mala rijec..neku noc ja u Potocima kod Mostara, pola 12, ide lik iza mene, zalijepio mi se u karambolku, idemo nekih 70-80, i fino drot dize svoje lizalo (debil jedan, ni 10 m ispred mene, ja na desnoj traci a on na LIJEVOJ strani puta i jos mi pokazuje da stanem) i ja popizdim, ugasim svjetla i samo u trecu..da sam i probao da stanem lik bi se zakucao u mene..retardosi bezobrazni...
Joj ti u Potocima su kriza... Za 20km i qrac ti popuse ako trazis...
 
Član
mene je u kljucu neki dan snjimila kamera a patrola me je zaustavila kilometar nize i doci ce mi kuci slikica jeeeeee
hajmo biti crnci i da pocnemo da se borimo oruzjem nesto kao blek panters malkom x i ti folovi

gerila automobilisticka

uglavnom ceste su ninasta nalik gdje god ima stala a ne kuca stavljaju 60 pa i 40 ogranicenje i to koriste najradije se pretvorim u projektil koji bi raznio i njih i radar i familiju i tu kucu i stalu i znak ogranicenja sve fino u majku majcinu
 
meni su skoro ostavili na brisacu OBAVIJEST O UCINJENOM PREKRSAJU (parking) i pogrijesili debili broj tablica hahahahahahahahahaah
 
Član
čevljanovići garant..tu je jedino 50 ili u srednjem ima i tu..ako su čevljanovići u pitanju onda su te malo izradili ako si išao iz pravca sarajeva..ima znak na ulazu ali koliko ja znam znak važi do raskrsnice (barem je mene tako instruktor učio) a poslije je 60 jer je naseljeno mjesto tebe je ono 1 zeznulo jer je navodno tolerancija do 10...moj ti je savjet plati zezat će te prilikom registracije a nije puno
 
Član
Plati, gotovo je kad ti je napisao zapisnik, neces nikog zajebat osim sebe :) uostalom, sta mislis sto se auta registruju na clanove blize obitelji, po mogucnosti na one koji ne voze uopste :D ja svoje kazne ni ne namjeravam placat u skorije vrijeme, ko ih jebe
 
Legend
GreenDevil je napisao(la):
meni su skoro ostavili na brisacu OBAVIJEST O UCINJENOM PREKRSAJU (parking) i pogrijesili debili broj tablica hahahahahahahahahaah

Ahahahaha, a majko mila hhahahahah, koji debilkosi :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top