Davanje auta drugima

Davanje auta drugima

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
drugu dam auto,ali to je uvijek sitnica ,skokni kilometar/2 i nazad........inace osim mene i starog,niko ne vozi moje auto,nit bi dao osim navedenih
 
Član
Inace auto mi je od buraza, i rijetko mi dopusta da sam vozim... uvijek nekako gleda da i on bude u prisustvu sa mnom... ne zamjeram mu na tome, znam da ce prije ili kasnije prestati to da radi. Uglavnom fer su odnosi:icon_biggrin:
 
Član
Nemam auta vlastitog, ali me je otac jednom iznenadio za bajram... rođaku i meni bilo dosadno, i hajd da ja njeg pitam da on da kljuceve da se idem vozati s rođakom koji ima položeno... Lijepo ga zovnem da izađe iz sobe da mu to tiho kažem... Kad će on meni... "Samire moj, imam dva pravila...Nikome ne dajem ženu i auto", ajd reko uredu... a taman sam se bio ponadao :D
 
Član
upravu ti je stari, znas bolan za ono pravilo, samo se zena i auto ne dijeli sa prijateljima. ostalo sve manje-vise... tako je i kod mene... :D
 
auto bi dao samo dvoje ljudi pored mene da ga proba a to su stara jer mi je ona doplatila da ga kupim i moj rodjak koji me i ucio sve od malih nogu kako i sta se radi s autom....ostalima nema sanse...takodje necu ni da uzimam tudja auta a i ako uzmem to bi bilo zbog neceg bas hitnog i cuvao bi ga vise nego svoje...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
upravu ti je stari, znas bolan za ono pravilo, samo se zena i auto ne dijeli sa prijateljima. ostalo sve manje-vise... tako je i kod mene... :D
Auto, Zena i pogotovo Motor se nikad ne posudjuju! :)

Ja dam auto onome kome vjerujem i ko mi je pouzdan(bliski jarani,porodica)
 
Član
Dam auto starome ponekad, jer ako ga razbije, on ga i popravi, eventualno dodje me novo hehe :D

A inace bilo kome drugom niposto...
 
Član
Svakako, jebes lim. Da cu ga dat bilo kome, necu, al postoje ljudi kojima bi ga dao da izadju s njim navece ako hoce, jer su i oni meni to vec radili. A za do prodavnice ili tako nesto, od nas par kad smo vani gleda se samo koje je auto najblize izlazu s parkinga :)
 
Član
trizex je napisao(la):
Svakako, jebes lim. Da cu ga dat bilo kome, necu, al postoje ljudi kojima bi ga dao da izadju s njim navece ako hoce, jer su i oni meni to vec radili. A za do prodavnice ili tako nesto, od nas par kad smo vani gleda se samo koje je auto najblize izlazu s parkinga :)

Ti si cak moje auto gasovo...c c c iso si nam pive kupit:)
 
Član
Kao sto Davor_ rece, dam auto svima kojim vjerujem, nije mi neki problem. Cak ima dosta raje sa foruma sto je vozilo.
 
Član
smajke je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Svakako, jebes lim. Da cu ga dat bilo kome, necu, al postoje ljudi kojima bi ga dao da izadju s njim navece ako hoce, jer su i oni meni to vec radili. A za do prodavnice ili tako nesto, od nas par kad smo vani gleda se samo koje je auto najblize izlazu s parkinga :)

Ti si cak moje auto gasovo...c c c iso si nam pive kupit:)

Znao sam da ces se ti naci u ovome, da te ne moram imenovat :) Ajde, jel postoji auto koje ti nisi gasovo :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top