Daljinsko zakljucavanje

Daljinsko zakljucavanje

Član
Htjeo bi da kupim sebi daljinsko zakljucavanje za auto i sada me zanima gdje bi mogao kupiti jeftino u Kantonu Sarajevo, neke radnje i ako imaju snoj web sajt.

Trazim sa ovakavim kljucem.
4fac_1.JPG


Jer sam kontao da ugradim u njega moj orginalni kljuc od auta.

Pozdrav!
 
Član
kavaz je napisao(la):
ima na piku po 35KM isti takav, ja sam sebi uzimao :cool:

Imas na pijaci/buvljaku kako god da se to zove u Sarajevu sigurno. Lakse je otic tamo kupit nego porucivati s pika i cekati to. Nema razlike u kaviliteti (bar koliko ja znam).

Jedan savjet samo, kazu da je bolje daljinski uzeti nego skakvac kljuc jer duze izdrzi. (tako je meni receno i tako sam i uradio, pa ako ti je od kakve pomoci eto ako nije nikom nista :) )
 
Član
Ja sam kupio na piku,ima preko godinu i pol sa skakavac kljucem kostalo me tada 35 maraka.
Ugradio svoj originalni kljuc (jeste da je bilo malo slajfanja i dorade ali uklopilo se), nisam imao do sada nikakvih problema,cak baterije nisam mijenjao do sada :cool::D
 
mdeebosna je napisao(la):
Ja sam kupio na piku,ima preko godinu i pol sa skakavac kljucem kostalo me tada 35 maraka.
Ugradio svoj originalni kljuc (jeste da je bilo malo slajfanja i dorade ali uklopilo se), nisam imao do sada nikakvih problema,cak baterije nisam mijenjao do sada :cool::D

jesu to neki kineski mislim na ove sa pika sto su po 35-40km i kolika je mogucnost da dodje neko sa takvim ili slicnim o otkljuca vase auto bez problema da li rade svi na istoj frekvencijii ili na kojem vec principu rade...
 
Član
Ja ti samo mogu reći da su ti kineski daljinski smeće. Stari ugradio u kombi, daljinski smeće obično, jednom samo prestalo raditi otključavanje, drugom evo puko metal koji drži ključ, popucale unutra plastike za skakvac, morao je sad vratiti kućište od original ključa i nosa sa njim posebno daljinski. Unutra mjesto za baterije užas, čim se malo pomjere dođe do kratkog spoja i potroše se za 7 dana, morali ubacivati papira okolo da se baterije ne miču.
 
Član
Sve je to drug kinesko ... kao i 99% stvari koje se prodaje na trzistu BiH, nebitno o kojoj vrsti robe se radi ...

Licno sam ih ugradio ne znam ni sam koliko i jedine reklamacije koje sam imao su upravo na ove skakavac kljuceve i zato ih vise nikom i ne ugradjujem jer se brzo slome kao sto kolega mara- rece.

Ovi ostali (bilo na PIK-u ili na buvljaku) su ti isti. Nemoj da ti neko proda pricu "ovo je Njemacko, bolje je od onog sa pijace" i slicno, jer sve je to isto.

Mogucnost da neko dodje i sa drugim daljincem otkljuca tvoj auto ne postoji, jer svi oni imaju tzv. "plivajuce kodove" i svaki put kad ti posaljes komandu preko daljinskog kod se promijeni.

Otidji na buvljak i potrazi Scorpion, Eaglemaster, ili Venom. Ako ne nadjes neki od ovih (po meni su najpouzdaniji), slobodno kupi i neki drugi, samo izbjegavaj ove skakavac-kljuceve i neces imati problema sigurno.

Ako budes spajao to sam i zapnes negdje, slobodno pisi na PP, pomocu koliko mognem...

Pozz...
 
Član
mtopic je napisao(la):
Sve je to drug kinesko ... kao i 99% stvari koje se prodaje na trzistu BiH, nebitno o kojoj vrsti robe se radi ...

Licno sam ih ugradio ne znam ni sam koliko i jedine reklamacije koje sam imao su upravo na ove skakavac kljuceve i zato ih vise nikom i ne ugradjujem jer se brzo slome kao sto kolega mara- rece.

Ovi ostali (bilo na PIK-u ili na buvljaku) su ti isti. Nemoj da ti neko proda pricu "ovo je Njemacko, bolje je od onog sa pijace" i slicno, jer sve je to isto.

Mogucnost da neko dodje i sa drugim daljincem otkljuca tvoj auto ne postoji, jer svi oni imaju tzv. "plivajuce kodove" i svaki put kad ti posaljes komandu preko daljinskog kod se promijeni.

Otidji na buvljak i potrazi Scorpion, Eaglemaster, ili Venom. Ako ne nadjes neki od ovih (po meni su najpouzdaniji), slobodno kupi i neki drugi, samo izbjegavaj ove skakavac-kljuceve i neces imati problema sigurno.

Ako budes spajao to sam i zapnes negdje, slobodno pisi na PP, pomocu koliko mognem...

Pozz...

Gledao sam na piku za 37 KM ima vise vrsta kljuceva marke Steeli men.
Konto sam da uzmem skakavac nekako ljepsi na izgled, jos cu razmisliti vidim da mnogi nisu zadovoljni.
Oticu do anke cuo sam da ima tamo i u neku prodavnicu za auta trazicu marke sto si naveo pa vidjet sta cu uzet :)

Ukoliko mi bude trebala pomoc send cu ti PP :)

Pozdrav!



zadnja-kocnica je napisao(la):
Jos dodas 30km i imas centralno zakljucavanje sa alarmom i to sve na daljinskom :lol:

Koji ce mi alarm da ga ostavim otvorenog nebi ga niko jos bi se neko smilovo i petaka stavio u njeg xD

Imam alarm al mi neradi, a nije mi toliko ni bitan :)
 
Član
samo nemoj nabasati na Octopus set daljinskog :D taj nema dvije zice za signal zmigavaca pa se moraju diode stavljati,ja sam ga sebi ugradio na forda neki dan i da nebude mtopic-a teskom bi mukom spojio ga,a imam isto takav na dr autu ve 1 god i nije bas za pofaliti nekad nece da otkl-zaklj samo blinka ....
 
Top