Daljinsko Zakljucavanje Golf 4, Prebacivanje koda

Daljinsko Zakljucavanje Golf 4, Prebacivanje koda

Član
Pozdrav svima
U golfa imam centralno ali ne i daljinsko zakljucavanje
Kljuc mi je ovakav (imam dva komada)
eWBzCuz.jpg

A zelio bi da bude ovakav, i da preko njega otkljucavam/zakljucavam auto
azS8JUf.jpg

Usput, na piku sam nasao ovaj set http://www.olx.ba/artikal/16225295/daljinsko-zakljucavanje-otkljucavanje-skakavac-vw/

E sad glavno pitanje je: Ako kopiram svoj kljuc na ovaj skakavac sto dodje u ovom setu za daljinsko zakljucavanje, i prebacim kod iz svog kljuca
u ovaj daljinski HOCE LI TO SVE FERCERATI?
 
Eee druže moj zavisi kako ti je to riješeno sa prijemnikom koda kod kontakt brave,msm jaran mi je na Polu kod iz ključa izvadio i zaljepio kod kontakt brave i sve mu fercera super
Ja na Fiat Puntu nisam mogao riješiti na taj način,već baš traži da kod ''gleda'' pravo na prijemnik kako bih mogao preuzeti signal i upustiti paljenje
Tako da sad' nosim daljinac-skakavac i originalni ključ
Jbg,bezveze narezivao ključ
 
Član
Eee druže moj zavisi kako ti je to riješeno sa prijemnikom koda kod kontakt brave,msm jaran mi je na Polu kod iz ključa izvadio i zaljepio kod kontakt brave i sve mu fercera super
Ja na Fiat Puntu nisam mogao riješiti na taj način,već baš traži da kod ''gleda'' pravo na prijemnik kako bih mogao preuzeti signal i upustiti paljenje
Tako da sad' nosim daljinac-skakavac i originalni ključ
Jbg,bezveze narezivao ključ
Zato bi volio da se ko javi ko ima golfa 4 i ko je tako nesta slicno uradio ili pokusao da uradi
 
Član
30 km je narezivanje tog kljuca za golfa 4, i ako uspije palit kad se prebaci kod bice dobro ako ne onda jos 70 za kodiranje. Al uzmi u obzir to sa pika je sranje vece, taj skakavac ce ti radit moza mjesec i onda ce pocet zaglavljuje i nekad se i slomi ta plastika i mozes ga bacit.
 
Pa vjeruj mi da ti je tako bolje
Ključ ne diraj
Ja sam imao taj takav daljinac-skakavac na Yugi
Radilo 5-6 mjeseci kako treba i onda se skakavac pokvari
Sad' kupio normalan daljinac-privjesak i rahat sam:D;)
 
Top