Dal je moguce

Dal je moguce

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Poz..e ovako imam jedan stari laptop "hp" koji je se pokvario pa sam ga ja malo raskopo,pola bacanje,pola ostavio,e sad me zanima osto mi je displej od tog laptopa,bil se kakva mogla luda ideja skontati da ga u auto skpcam,da bilo sta pokazuje,bilo kakva ideja dobro je dosla...:cool:
 
Član
koliki je display
17'':D

zasto da pravis nakaradu od auta:icon_confused:
cak i da se moze spojit, zasto to da radis:icon_rolleyes:
 
stavis ga na zadnju sajbu ,i samo izbacujes na ekran velikm slovima "stop policija" :D
i onda popusis kaznu , al et fora je :)
 
Član
ako je neki bas mali (velicine navigacije) mozes nesto skemijati , najbolje kod kakvog elektricara nebi trebalo biti bas jednostavno :)

p.s. al je nepotrebno dzaba ti neko moze razvaliti auto radi toga nebil ukrao :D
 
Član
jedino sto mozes je da ga ubacis u gepek (ali da napravis dobar panel za njega) i da gledas recimo spotove na njemu... ako ga stavis u unutrasnjost nece lijepo izgledati...
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
jedino sto mozes je da ga ubacis u gepek (ali da napravis dobar panel za njega) i da gledas recimo spotove na njemu... ako ga stavis u unutrasnjost nece lijepo izgledati...

e ovo je vec neki prijedlog,radi se od 17" displeju,u auto da ga stavljam neide posto je povelik,jedino bi moglo u onaj pretinac za rukavice da se ustima nekako pa da se kao izvlaci kad se zeli gledati nesto,al opet ljepsi i bolji je prijedlog stavi ti ga u gepek,pa kad se pije negdije da se moze gepek otvoriti i gledati "sabana uzivo" hahhah ;)
Al je problem kako to sve povezati
 
Član
Tesko ces to izvesti. Treba ti graficka karta, odnosno kompletan vod do monitora zajedno sa onim tzv, flet kablom, plus inverter sa svojim prikljuccima i td..

Nadji kakav los laptop (oko 100injak KM) kod kojeg je crkao display panel, prikljucis monitor koji imas na donji dio laptopa (naravno nadji da odgovara prikljucak) i radi sta ti volja. :D
 
Član
Izgleda da ce ovaj displej biti skopcan u kanti za smece,mudar potez al je to tesko izvodljivo....:cool:
 
Član
samo ti taj displej prodaj,mozes ga prodati za 150 200 maraka :)ako je ispravan naravno,a ostavi i nosace njegove
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top