dajte ljudi,pomazite...

dajte ljudi,pomazite...

Član
kupio sam neku igricu(kada govna i uzeh,samo se neviram :icon_mad: )
naravno nisam uzeo originalnu vec neku mrtvu kopiju
e sad... ja i kompjuter ko nebo i zemlja,pa mi treba pomoc...
uglavnom spominje se neki winrar,pa me interesuje sat da radim...

da napomenem,ako se ko uskoro ne pojavi i ne objasni mi,cd-ove cu pobacati u smece :icon_smile:
 
Član
vjerovatno trebas raspakovati igru,,skines winrar sa neta i onda ce ti to sto je zapakovano biti dostupno,,,samo kucaj na google download winrar,izbacit ce ti odma;)
 
Član
Evo skini odavde WinRAR: http://www.rarlab.com/download.htm I skini ovaj prvo x86 32-vo bitni.
Kad instaliras WinRAR otvori taj cd/dvd, selektuj sve te winrar fajlove, I "Extract to". Nadji lokaciju dje oces da ga smjestis i cekaj dok se ne otpakuje.

Pozz
 
Član
eto ljuboje covjek ti sve rece,,preduhitrio me,evo i ja sam nasao link za skidanje. Znaci napravis neki novi folder na desktopu recimo,i sve oznacis sa cd-a i onda desni klik i imas extract to specified file i onda nadjes taj folder koji si napravio. Onda iz njega pokreces instalaciju;)
Eto nadam se da smo pomogli koliko toliko
 
Član
ArminM je napisao(la):
eto ljuboje covjek ti sve rece,,preduhitrio me,evo i ja sam nasao link za skidanje. Znaci napravis neki novi folder na desktopu recimo,i sve oznacis sa cd-a i onda desni klik i imas extract to specified file i onda nadjes taj folder koji si napravio. Onda iz njega pokreces instalaciju;)
Eto nadam se da smo pomogli koliko toliko

Jesam te... Hhhhh :icon_smile:
 
Član
Mini_Me je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
eto ljuboje covjek ti sve rece,,preduhitrio me,evo i ja sam nasao link za skidanje. Znaci napravis neki novi folder na desktopu recimo,i sve oznacis sa cd-a i onda desni klik i imas extract to specified file i onda nadjes taj folder koji si napravio. Onda iz njega pokreces instalaciju;)
Eto nadam se da smo pomogli koliko toliko

Jesam te... Hhhhh :icon_smile:

moguce kada sve ovo extraktujes mozda dobijes jos jedan ISO FILE kojeg trebas extraktovati
 
Član
a mozda mora preko demon toolsa sve da odradi instalaciju i to...

dajte ljudi ba sta komplikujete... rekli smo mu osnovno gdje zapne neka nas pita...tu smo da pomazemo jedni drugima...

a ljuboje koju si igricu kupio??? :D
 
Član
ma setao sa zenom i dozvoli mi da kupim call of duty 4 i prostreet,ali obje idu na tu foru...
jbg valjda cu uspjeti
 
Član
ljuboje je napisao(la):
ma setao sa zenom i dozvoli mi da kupim call of duty 4 i prostreet,ali obje idu na tu foru...
jbg valjda cu uspjeti

aauuuu....ja sam postavo zavisnik od cod4 kad sam kupio i dvije godine poslije toga...jedva sam se skinuo sa igrice...pro street presao... nije lose sve u svemu...pro street je dosta realan dok su prethodni nfs vise arkade (udjes 300 u krivinu i smotas) ... hajd da to isntaliras i nemoj pretjerati...:D
 
Top