Dacia Sandero Stepway iskustva?

Dacia Sandero Stepway iskustva?

Član
Evo da puno ne peglam, zamolio bih vlasnike ovog vozila ili ljude koji poznaju nekog vlasnika ovog vozila, da mi onako iskreno kazu kakvo je zapravo ovo auto, koje su mu konkretno prednosti i mane. Najvise bi volio da mi napisu nesto ljudi iz prve ruke, znaci ljudi koji se svaki dan voze u ovom autu.


PS.

znam da ce mi sad vjerovatno neko napisat da je bolje za te pare uzet polovnog mercedesa ili BMW-a, ali meni treba iskljucivo auto koje ce mi bit prevozno sredstvo, da ima meni potrebnu opremu (klima, servo, abs i jos par sitnica), auto za koje se ne moram brinut svaki dan hocel mu nesto riknut, da sam siguran bar 3 godine, auto koje kulturno izgleda i da nije preskupo, znaci nemam potrebe da se nesto foliram po titovoj i glumim nekog mangupa.




pozdrav
hvala u naprijed.
 
Član
Radije uzmi obični Sandero.
Stepway su u principu plastike i alu felge sa preskupom dimenzijom guma (195-55-16).
 
Član
Meni se jako sviđa taj stepway, ali se nisam vozio. Vozio sam se u loganu i u običnom sanderu, sandero mi je skroz ok, a za stepway mislim da je samo bolji od toga jer ima puno neke opreme. Ja bih ga rado uzeo. 1.5dci ili 1.6 16v?
 
Član
Vozio sam ga par puta presao nekih 300 kilometara s njim . . .
uzmi ga neces se pokajat za nasih cesta dusu dao i u brdo kad
odes snijeg kisa blato ma ide on gdje god hoces :)
za te pare bolje nema . . .
 
Član
hvala na odgovorima, svaka informacija je dobro dosla :). moram vidjet znaci sa Got2b-om kakva su njegova iskustva. hvala jos jednom.

Lijep pozdrav.
 
Početnik
Uzmi ga,uzmi ga ovo sto govore za gume i to. Ma prva stvar sto je on sminka u odnosu na obicni, druga sto ima vise opreme, treca sto je odignutiji pa moze po nekim terenima malo losijim ici. inace auto je bombaaa! :D
 
Član
Danas bas vidio u pokretu Stepway u svojoj standardnoj bordo boji,stvarno solidan auto izgledom,benzinac bio,ne cuje se ko kakav japanac :)
 
Član
vladica85 je napisao(la):
Danas bas vidio u pokretu Stepway u svojoj standardnoj bordo boji,stvarno solidan auto izgledom,benzinac bio,ne cuje se ko kakav japanac :)

Prijatelju,licno sam htio uzeti to auto pa sam se raspitivao..i kod ovlastenog majstora. Kaze da je 1.5 dci promasaj da ne uzimas ni slucajno,benzin je puno bolji i to 1.6 po mogucnosti...dizel ne preporucuju:icon_confused:
 
Član
Eh ovako ja imam Logan i stepway..na oba auta bez i jednog kvara..masala....

Sto se tice Stepway-a auto je extra 1.6 16v je u njemu i za moje potrebe ide odlicno..
kod mene je nekih 5-6 mjeseci i prezadovoljan sam autom...
Ja sam ga uzeo na akciji u 6mj.2010g i cekao sam neka 2-3 mjeseca jer ga nije bilo... i izasao me oko 16.500 s popustom ja mislim od 1000KM

Ako auto uzmes neces se pokajati sekunde..
Neki bjeze od dacije,neznam zasto kad je na njoj sve od Renaulta,samo je ime ostalo DACIA sto mi i manje predstavlja neki znacaj.......

Slikat cu ja svoje obje pa pogledaj ...


Sto se tice servisa,smijesni su..
To ti moze potvrditi i Og1 jer je i on imao ali LOGAN
 
Član
komso voza stepwaya, benzinac, bordo, sasvim kulturno auto
http://www.nacionalnaklasa.com/images/stories/vesti/vip/2009/09dacia_stepway2.jpg
realno za te pare, novo, pouzdano, pravljen za losije ceste, jeftin za odzavat... jos je on uzeo salonskog, pa je i tu ustedio... u voznji sasvim ok, naravno ne voli brze kroz zavoje, nije ni pravljen za to, ali preko rupa i svega, poprlicno udoban ;)
 
Početnik
Limpi je napisao(la):
komso voza stepwaya, benzinac, bordo, sasvim kulturno auto
http://www.nacionalnaklasa.com/images/stories/vesti/vip/2009/09dacia_stepway2.jpg
realno za te pare, novo, pouzdano, pravljen za losije ceste, jeftin za odzavat... jos je on uzeo salonskog, pa je i tu ustedio... u voznji sasvim ok, naravno ne voli brze kroz zavoje, nije ni pravljen za to, ali preko rupa i svega, poprlicno udoban ;)

Potvrdjujem! tj. ovaj opis za losije ceste dobar jbg nije auto za nekog trkanja(nije ni pravljen za to) za te pare auto je :cool:
 
Top