Curi ulje -servo volan

Curi ulje -servo volan

Pozdrav.

Primjetio sam nedavno da mi curi ulje iz servo volana.Prvo sam primjetio lokvu pod autom,onda je volan poceo skripati i cudne zvukove proizvoditi.Kupio sam ulje za servo i nasuo medjutim vec sam 4 takve flase potrosio jer nenormalno pusta negdje ulje,samo sto naspem prodjem malo km opet prazno.Sad jel curi negdje na letvi volana ili iz spremnika za ulje (jer sam primjetio da je ispod tog spremnika gdje se sipa ulje,ispod je sve mokro).... Dal bi mi mogli reci o cemu je rijec,jer ispade bukvalno da vise sipam tog ulja za servo nego benzina u auto.Hvala svima na pomoci
 
Član
pa vidi dje ti je lokva tu ti pusta jbg, e sad zasto pusta to bi vec majstor pogledat....znam na nekim autima da jebu ona aluminijumska crijeva sto idu od pumpe prema letvi, konkretno na 407 crijevo ima lakat i tu na laktu ga jebe valjda pritisak sta li vec, raja dosla na ideju da taj lakat osjece i samo gumeno crijevo produzi i nema frke...ovako dosta ulja izbaci na odusak al potrosnja je u granicama normale, mislim da su to na modelima posle 08 ispravili....
 
Top