cudan zvuk opel vectra 2.0

cudan zvuk opel vectra 2.0

Član
Danas sam iz dosade probao neku gljivu... Ali nakon montaze auto kad radi na leru ima zvuk kao da su se svi vijci odvrnuli u motoru. A u vecim obrtajima se ne cuje nista... ponekad se to smiri i na leru... uglavnom ima zvuk kao da si u glavi motor pa cujes ventile bregaste sve...

motor je 2.0 16v 136konjica...

jel ko imao slican problem?? :icon_rolleyes:
 
Član
ja ne znam bgm,,a inace se smjesa poremeti kad se gljiva postavi,,,to moze biti uzrok,nevalja dotok zraka s tim filterom,a inace ja nebi nikad stavio gljivu na ajnspric motor....to samo ide na karbaše;)
 
Član
Ide i na ajnšpric,zavisi gdje ti je mjerač protoka zraka;)
Možda si smjesu poremetio:icon_confused:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Ide i na ajnšpric,zavisi gdje ti je mjerač protoka zraka;)
Možda si smjesu poremetio:icon_confused:

ma moze se on okacit na koji hoces motor,,,ali dobro znas da je ajnspric malo slozeniji proces i da on neda da se puno čačka oko njega..:123:
 
Član
znam momci sta mislite al stavio sam prije mjeraca mase zraka i sve sto kroz njeg prodje on to registruje nebi trebalo da poremeti smjesu... al opet moguce je svasta... Ali auto ide samo to na leru ima zvuk taj...
 
Član
probaj sutra skinut gljivu,vrati sve kako je bilo...ako bude motor normalno radio onda ne kacaj vise gljivu,,a ako ti se opet bude culo to zveckanje u motoru,onda idi mehanicaru,nek pregleda da se nije sta desilo deseto:icon_confused:
 
Član
drug ja jesam mehanicar radim u servisu... al mi je stavno nejasno moram sutra ga spojiti na racnuar i vidit gljivu kad stavim ocel se parametri promjeniti
;) fazon je sto se to ne cuje ovako nego bas iz usisa na gljivi...
 
Top