Corsa nabrijavanje!

Corsa nabrijavanje!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E ovako kolega mi ima corsu 1.2 16V Z12XEP 80hp! Nezeli mjenjati motor a zelio bi imati jos 40 konja :lol: meni nevjeruje i eto morao sam mu postaviti! Evo sada znalci oko tuninga motora neka mu netko predlozi nesto! Velika hvala svima ;):)
 
Član
iz te kubikaze nista bitno, a pogotovo ne 40 konja, sve da i turbo zavrne haha :icon_biggrin:

nek baci to i uglavi si 2.0 16v i taman :cool:
 
Član
Hehhehe barte moj nema ti masina rijetko ima skrseni xD! Ja mislim najpametnije je 1.6 16v od 105 konjica iz astre G i onda lagani tuning na njega i ima auto za sve!??????? A isplatnije je 12 puta
 
Član
nitro...

po zelji dodatnih 30-40-50 pritiskom na tipku, jedino sto ce morat pored toga stavit jeste druge hladnije svjece, skinut katalizator, i neki K&N filter u orginalno kuciste filtera.
 
Član
nek proda to i kupi jace auto svi bi kupili nekakav auto 1.2 1.4 ili slicno i htjeli bi da leti i trosi deci i po goriva a znamo svi da to bas i neide tako taj motor je sam od sebe bezveze i nikakva osnova za power tuning pa mu je bolje da to proda i kupi jace auto da se nebi bezveze sekirao i pare bacao a na kraju ima nesto sto opet nemoze o sebi
 
Član
Ma i ja sam istog misljenja! Novi motor i pun gas hvala na savjetima :lol: narocito tiborovim :lol::lol::icon_exclaim: xD
 
Član
tibor987 je napisao(la):
nema na cemu drug, sta mislis sto sam ja tako zajeban sa 68 konja na cesti...i bez kocnica :lol:

Na sedamneskama :)ali jbg zato si ljep a ako bog da ukrčit ces i ti motorinu! :icon_question:
 
Član
:cool::cool::cool::cool::cool: pa gdje je tebi kraj s colažom majke mi na kraju ce bit "make brate stavljam dvajesdvojke(22) " hehh svaka cast ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top